Çillerden Kurtulmak İçin 3 Yöntem - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

29 Haziran 2015 Pazartesi

Çillerden Kurtulmak İçin 3 Yöntem

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Çillerden Kurtulmak İçin 3 Yöntem
Çiller kimilerine çekici gelirken kimileri onları yok etmek için çalışır. Siz de yüzünüzdeki çillerden hoşlanmıyor ve kurtulmak istiyorsanız işte size 3 yöntem...
Genelde açık tenli insanların maruz kaldığı, yazın sayıları ve büyüklükleri güneş nedeni ile oldukça artan, renkleri koyulaşan çiller; özellikle yüz, dekolte ve sırt bölgesinde yoğunluk gösterir. En önemli etken maddesi güneş olduğu için hassas ciltlere sahip olanların yakıcı güneşten korunmaları gerekmektedir.

Kimyasal peeling ve lazer yöntemi
Çillerden kurtulmak için uzmanlar kimyasal peeling ve lazer tedavisi öneriyor. İki yöntemle de çillerinizin rengini açarak ebatlarını küçültebilirsiniz. Başarılı bir kimyasal peeling tedavisi, çillerin yoğunluğuna göre 5 ile 10 seans arası sürüyor. Lazer tedavisi ise daha erken sonuçlar elde etmenizde yardımcı olacaktır.

Limon suyu yöntemi
Bunların haricinde çillerinizle evde savaşmak istiyorsanız limon suyu çillerinizin baş düşmanı olacaktır. Limon suyu çillerinizin yok olmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda yağlı ciltler için de çok iyi bir cilt temizleyicisidir.

Keten tohumu yöntemi
Bir diğer yöntem ise; bir yemek kaşığı keten tohumunu kaynatın. Soğuduktan sonra çillerinizin üzerine bir pamuk yardımıyla sürün. 20 dakika cildinizde bekleyen formül çilleriniz için peeling etkisi yapacaktır. Son olarak bol su ile yüzünüzü durulayın.Kaynak: http://www.kadinvekadin.net/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar