Bağırsak Parazitlerini Yok Eden Doğal Kür Tarifi - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

15 Haziran 2019 Cumartesi

Bağırsak Parazitlerini Yok Eden Doğal Kür Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bağırsak Parazitlerini Yok Eden Doğal Kür Tarifi
İbrahim Saraçoğlu’ndan 2 malzemeli bağırsak temizleme kürü
Bağırsak parazitleri ve bağırsak kurdu beslenme alışkanlıklarımızda yaptığımız bir takım yanlışlardan dolayı ortaya çıkabilir.
Bağırsak parazitlerinin belirtilerini ve Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bağırsak parazitlerini yok eden doğal yöntemi sizler için araştırıp bir araya getirdik.

Bağırsak parazitleri dendiğinde akla genellikle karın ağrısı şikâyetleri gelmektedir. Ancak bağırsak parazitleri sadece karın ağrısı şikâyetleriyle belirti vermez.Bağırsak kurdu ve bağırsak parazitleri makat bölgesinde şiddetli kaşıntı, dışkının üzerinde beyaz lekelenme, şişkinlik ve gaz şikâyeti, belli bir sebep yokken kilo kaybı, iştahın dengesiz bir şekilde azalıp artması gibi şikâyetlerle kendini göstermektedir.Bağırsak kurduna neden olan en önemli etkenin beslenme şekli olduğu söyleniyor. Özellikle çiğ et ve şarküteri ürünlerinden fazla miktarda tüketmenin bağırsak kurduna neden olacağı belirtiliyor.Bağırsak parazitlerinden doğal bir yöntemle kurtulmak istiyorsanız Prof. Dr. İbrahimSaraçoğlu’nun sizler için önerdiği yöntemi deneyebilirsiniz.
İşte Saraçoğlu’nun önerdiği bağırsak parazitlerinden kurtaran en doğal yöntem…Malzemeler
– 1 tatlı kaşığı kekik
– 1 bardak suNasıl kullanılır?
Bir tatlı kaşığı kekiği su ile yutun. Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez tüketin.
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar