Bunu Evimin Köşelerine Koydum Ertesi Sabah Tüm Hamam Böcekleri Ölmüştü. - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

30 Haziran 2019 Pazar

Bunu Evimin Köşelerine Koydum Ertesi Sabah Tüm Hamam Böcekleri Ölmüştü.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bunu Evimin Köşelerine Koydum Ertesi Sabah Tüm Hamam Böcekleri Ölmüştü.
Evde hamam böceği ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaştıysanız, o zaman onların gerçekten nasıl bir baş ağrısı olduğunu biliyorsunuzdur!
Son derece iğrenç ve kovulmaları o kadar zor olabilirler ve evin her yerinde görünmeye devam ederler ve gece boyunca karanlık yerlerde saklanırlar. Görmenin korkutucu ve iğrenç olmasının yanı sıra, Hamam böcekleri çeşitli tehlikeli hastalıkları da taşıyabilirler. Piyasada hamamböceklerinden kurtulmak için kullanılmak üzere sunulan çok sayıda ürün vardır, ancak bunlar, sağlığı tehlikeye sokan ve kalıcı sonuçlar vermeyen zararlı kimyasallarla dolu ve pahalı ürünlerdir. Bu nedenle, evinizdeki hamamböceklerini ortadan kaldırmak için doğal ve güvenli bir yolu sizlere öneriyoruz.
Boraks (1) ve Şeker
Hamamböceklerini ortadan kaldırmak ve kötü böcekleri evinizden uzak tutmak söz konusu olduğunda Boraks kesinlikle bir “zorunluluktur”.
Peki bunu nasıl yaparız?
Boraks, böceklerin dışkabuğunu tam anlamıyla susuzlaştırır ve sindirim sistemini tahrip eder. Sonunda, böcekler ölür ve eviniz yine böceklerden arınmış olur. Şeker ekleyerek boraks bombasını daha da güçlendirin. Hamamböceği şekerin tatlılığı sayesinde çekilir, bu da onları tuzağa düşürmenizi kolaylaştırır.

Boraks ve şekeri 3: 1 oranında birleştirin.
Etkilenen bölgelere karışımı yayın ve bunu yaparken eldiven giymeyi unutmayın.
Ertesi sabah, ölü hamam böceklerinin etrafta uzandığını göreceksiniz ve tek yapmanız gereken şey onları toplayıp çöpe atmaktır. Birkaç gün sonra aynı şeyi yapın. Hamamböceklerinden kısa zamanda kurtulmuş olacaksınız. Bazıları boraks yerine kabartma tozu veya borik asit kullanmayı tercih eder.Dikkat: Küçük çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa Hamamböceğini yok eden bu kombinasyonu kullanmaktan kaçının.
Dip Notlar:
Boraks, beyaz, suda eriyen toz veya kristal: Na2, B4, O7,10H2O,:
Cam ve porselen yapımında, sepicilikte ( tabaklama ), eritici ve temizleyici madde olarak kullanılır.
Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar