Diş tartarı evde nasıl temizlenir - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

24 Haziran 2019 Pazartesi

Diş tartarı evde nasıl temizlenir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Diş tartarı evde nasıl temizlenir
Türkiye’de ağız ve diş bakımına yeteri kadar önem verilmiyor, yemeklerimiz de plak ve tartar oluşumuna müsait olunca hemen hemen herkesin ortak sorunu diş tartarları oluyor. Gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeniz gereken ağız ve diş temizliği için size doğal bir yöntem öneriyoruz.Gerekli malzemeleri okumak için görselin üzerine tıklayın.

Diş tartarı için evde hazırlaması çok kolay fakat oldukça etkili bir yöntem var. Gerekli malzemeler 40 gram ceviz kabuğu ve 250 ml su.Gerekli malzemeleri hazırladıysanız görsele tıklayarak 3. fotoğrafa geçebilirsiniz.Hazırlanışı: Öncelikle ceviz kabuklarını suyun içine atın ve kapağı kapalı şekilde 20 dakika kaynatın, suyumuz kaynamaya başladıktan sonra altını kapatın ve 10 dakika da bu şekilde soğumaya bırakın.Daha sonra diş fırçamızı bu suya batırıp dişlerimizi güzelce fırçalıyoruz.
Bu diş fırçalama işlerimi günde 3 kere tekrar edin. İstenmeyen tartar ve plakalar 1 haftadakaybolacaktır. Kanayan diş etleri için de oldukça faydalı olan bu karışım, diş eti iltahaplarına da etkilidir.
Lütfen bu haberi daha fazla insana ulaşması için sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.
Kaynak : www.hashaberler.xyz
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar