Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

10 Haziran 2019 Pazartesi

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç
Bu şaşırtan mucize karışım sadece 2 besinden oluşuyor bununla birlikte, özellikle kadınlarda oluşan kistler ve miyomlar(kas dokularında ortaya çıkan, çoğunlukla kadınlarda oluşan ur.) gibi birçok farklı sağlık sorunuyla mücadelede son derece etkilidir.
Bu mucize iksirin ilk besini Kaya Koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılan bir ev bitkisidir.Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle birlikte yetiştirilmesi gerekiyor.Bu bitkinin latince ”adı yaşamak” Kesinlikle adının hakkını veriyor. Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid(rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince , kalkan olması için vücuda besin sağlar.
KİSTLER VE TÜMÖRLERE KARŞI DOĞAL İLAÇ
Malzemeler:
Kayakoruğu 300 gram
Organik Bal 500 gram
Önce, Kayakoruğu’nun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler tamamen ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin.Kullanım:
Sabahları, boş bir karna, bir şey yemeden kullanın . 1 yemek kaşığı kadar. Önümüzdeki 2 saat içinde

de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler.Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir. Bunun nedeni kış aylarında fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar son derece önemli.Rus doktorlar bile bu mucizeyi ilaç niyetine tavsiye ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar.Son olarak, en başta belirtildiği gibi, bu muhteşem birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde son derece etkili.Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!
Sağlıklı mutlu günler dileriz
Kaynak:http://www.bilenkadinlar.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar