Tamamen Doğal Ürünlerle Bel Fıtığından Kurtulun - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

15 Haziran 2019 Cumartesi

Tamamen Doğal Ürünlerle Bel Fıtığından Kurtulun

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Tamamen Doğal Ürünlerle Bel Fıtığından Kurtulun
Çalıştığımız iş veya günlük yaşantımız, vücudumuzu zorluyor ve eninde sonunda vücudumuz taşıyamayacağı bir yükün altına girerek inciniyor ve sonuçları oldukça ağır oluyor. Bu sorunların başında ise bel fıtığı geliyor.

Tedavisi genellikle ameliyat olan bel fıtığından muzdarip olan hastalar genelikle uzun yıllar hastane sırası bekliyor ve sonrasında fizik tedavilerle eski hayatlarına kavuşmaya çalışıyor ancak bunun çok da kolay olmadığını söylemek zorundayız.Bel fıtığından korunmanın yollarından biraz bahsedecek
olursak; ilk olarak herhangi bir yük kaldırırken belinizi bükerek değil, dizlerinizi bükerek vebacaklarınızdan destek alarak kaldırmanızı tavsiye ediyoruz.
Aksi halde tüm yükü belinize bindirerek tehlikeli bir iş yapıyorsunuz. Bu içeriğimizde size vereceğimiz bu tamamen doğal tarif sayesinde bel fıtığından tamamen kurtulabilirsiniz.İhtiyacınız olan malzemeler aktarlardan kolaylıkla temin edebileceğiniz kırkkilit otu ve ardıç yağı.Tarifin hazırlanışı şu şekilde:
Kırkkilit otu yani at kuyruğu bitkisini kireçsiz bir bardak su ile beraber bir kaba alıyor ve kaynatıyoruz. 5 dakika sonra ateşten alarak soğumasını bekliyoruz ve ardından suyunu süzerek fıtıkoluşan bölgeye nazikçe yediriyoruz.Ertesi gün bir bardak suya bir yemek kaşığı kadar ardıç yağı ekleyerek yine kaynatıyoruz ve karışım soğuduktan sonra tüm omuriliğimize uyguluyoruz. Boyundan bel bölgesine kadar yedirerek sürdüğümüz ardıç yağı omurganızın eski haline dönmesine yardımcı olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar