Yaz Boyunca Sivrisinekleri Uzak Tutacak Doğal Yöntem - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

19 Haziran 2019 Çarşamba

Yaz Boyunca Sivrisinekleri Uzak Tutacak Doğal Yöntem

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Yaz Boyunca Sivrisinekleri Uzak Tutacak Doğal Yöntem
Özel yaz gecelerini sivrisinekler kadar mahveden herhangi bir şey herhalde yoktur.
Ancak, sivrisinekleri uzak tutacak ve gece vakti dışarıda rahatça oturmanızı sağlayacak, doğal ve oldukça basit bir yöntem vardır.
Eğer sivrisinekler günün her anında size sıkıntı ve rahatsızlık yaratacak boyuta gelmiş ise aşağıda görülen sinek savar kavanozunu deneyebilirsiniz.
Bu kavanozun sinek savar özelliği içinde bulunan limon ve okaliptüs yağından gelmektedir. Aşağıda verilen diğer malzemelerle birleşince ise yaz gecelerini rahat geçirmenizi sağlayacak harika bir koruyucuya dönüşmektedir.

Gereken malzemeler:
6 dilim limon
5 dilim yeşil limon
Bir kaç dal biberiye
Su
Limon aromalı okaliptüs yağı
1 adet yüzen mumOkaliptüs yağını eczanelerden ya da aktarlardan kolayca temin edebilirsiniz. Çok pahalı olmadığını söyleyebiliriz.
Yukarıda verilen karışım, hazırlaması çok zaman almayan ancak sineklerle mücadelede oldukça etkili olan bir yöntemdir.Yapmanız gereken şey, dışarı çıkmadan 5 dakika önce bu kavanozu balkonunuza veya bahçenize koymaktır. 5 dakika sonra bahçenize çıkıp sineklerden arınmış bir şekilde rahatça vakit geçirebilirsiniz.Eğer bu yöntemi deneyip olumlu sonuç aldıysanız veya sivrisineklerle mücadeledesizin de kendi yöntemleriniz varsa, lütfen yorum yaparak belirtiniz.
Kaynak : https://hisleraynasi.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar