Ayak Tabanınızı Sarımsak İle Ovun 30 Dakika Sonra Sarımsağın Tam Bereketini Alın - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Ayak Tabanınızı Sarımsak İle Ovun 30 Dakika Sonra Sarımsağın Tam Bereketini Alın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Ayak Tabanınızı Sarımsak İle Ovun 30 Dakika Sonra Sarımsağın Tam Bereketini Alın
İnsan vücudu bir hayli gizemi içerisinde barındırıyor bildiğimiz kadar bilmediğimiz o kadar çok özellik var ki… Bir Hayli bereketi bulunan sarımsağı hemen her yemeğimize ilaveleriz ham olarak da yediğimiz sarımsakla ilgili bu bilgi sizi çok şaşırtacak.
Mesela ayaklarınızla sarımsağı yiyebileceğini hiç usunuza kazanç miydi? Evet yanlış dinlemediniz bilimsel olarak kanıtlanan bu durum bakın nasıl oluyor… Ayaklarınızın tabanını sarımsak ile ovarsanız, 30 dakika sonra tadını ve kokusunu ağzınızda hissedeceksiniz.
Hepsi sarımsağın mekanik tahribatı sırasında oluşan ve organik bir bileşik olan allisin’den kaynaklanıyor.
Allisin hücre zarlarına nüfuz edebilmekte, kan dolaşımı yoluyla dolaşabilmekte ve tat tomurcuklarına ulaşabilmektedir.
İşte bu nedenden sarımsak yemeği hoşlanan insanların sadece ağızlarından değil vücudundan da makûs bir kokusu vardır. Çünkü koku kanda çözülür.

GÜNDE 6 DİŞ KÖZLENMİŞ SARIMSAK YERSENİZ… Çoğu yemeğe aroma katan ve sağlık açısından muhtelif verimleri bulunan sarımsağın bereketlerini zati biliyoruz. Ancak Healthy Food Style’dan aktarılanlara göre günde 6 diş közlenmiş sarımsak yemenin sağlık açısından fantastik verimleri bulunuyormuş. Yapılan araştırmalar sonucunda günde 6 diş közlenmiş sarımsak harcandığında 24 saatte vücudumuzda oluşan değişiklikler açıklandı.
Soğan sarımsak ve pırasa bir hayli yemekte kullanılıyor. Özellikle soğanlar içerdikleri antioksidanlar nedeniyle hem asap sistemini hem de bağışıklık sistemini güçlendiriyorlar. Suratlarca yıldır soğan vesarımsak seçenek tıp usulü olarak kullanılıyor. Healthy Food Style’dan aktarılanlara göre günde 6 diş közlenmiş veya kızartılmış sarımsak yemeniz halinde 24 saat içinde vücudunuzda bu değişiklikler kollanıyormuş:
4-6 saat: Metabolizmanız hızlanıyor. Depolanan yağlar yanmaya ve vücudunuzdaki fazla akışkanlar atılmaya başlıyor. 6-10 saat: Sarımsaktaki besinler hücresel seviyede vücudu korunup oksidasyondan vücudu koruyor. 10-24 saat: Sarımsak alttakileri asıllaştırıyor: – Kolesterolü düzenliyor – Damarlarıtemizliyor ve kalp sorunlarına karşı koruyor – Tansiyonu düzenliyor – Kemikleri ve eklemleri kuvvetlendiriyor – Yorgunluğu önlüyor – Hücrelerin ömrünü uzatıyor – Asap sistemini güçlendiriyor – Vücuda ağır metallerin girmesini menediyor
Kaynak : http://www.hashaberler.xyz/ayak-tabaninizi-sarimsak-ile-ovun-30-dakika-sonra-sarimsagin-tam-bereketini-alin-p8-g13098.html
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar