HER SABAH AÇ KARNA İÇİN İNANILMAZ FAYDASI VAR - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

28 Temmuz 2019 Pazar

HER SABAH AÇ KARNA İÇİN İNANILMAZ FAYDASI VAR

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
HER SABAH AÇ KARNA İÇİN İNANILMAZ FAYDASI VAR
Ceviz suyu ile zayıflamayı denediniz mi? Ceviz suyu ile zayıflama Bitkisel zayıflama yöntemleri kullanarak hızlı ve sağlıklı kilo vermek isteyen siz değerli ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları için mucizevi bir tarifimiz var: Ceviz suyu! Sadece iki malzemeyle hazırlanan bu sihirli karışımla, her gün biraz daha zayıfladığınızı görüp mutlu olacaksınız. Ceviz suyu içerek zayıflayanların yorumlarını duyduğumuzda çok heyecanlandık ve bu şahane tarifi bir an önce size ulaştırmak istedik. Farklı yaş gruplarından insanların ceviz suyundan gördükleri faydalar şöyledir:
Gördüğünüz gibi ceviz suyu içmek sadece zayıflama değil, genel vücut sağlığı için çok faydalıdır. İnsanların bu mucizevi değişimleri yaşaması aslında bilimsel otoriteler tarafından da kabul edildi. Örneğin, Amerikan Sağlık Bakanlığı (FDA) cevizin içerdiği Omega-3 yağlarının hem zayıflamada hem beyin sisteminde yararlı olduğunu resmen kabul etti.

Ceviz suyu nasıl yapılır? Cevizin faydaları arasında, vücudun yağ yakmasını hızlandıran protein özleri içermesi vardır. Tokluk süresini uzatarak, aşırı açlık çekmeden kilo vermeyi sağlar. Cevizi suyu içerisinde bekletmek, özlerinin iyice suya geçmesini ve sizin daha çok fayda görmenizi sağlar. Sonuç mu? Sağlıklı ve hızlı zayıflamanın mucizesini bizzat yaşarsınız. Ceviz suyu nasıl yapılır derseniz, bu gerçekten kolaydır! Bu bizim yaptığımız ceviz suyu, gerçekten çok kolay ve lezzetli!
Malzemeler, 1 adet bütün ceviz (Sert dış kabuğu soyulmuş) 1 su bardağı oda sıcaklığında su Hazırlanışı, Cevizin içindeki minerallerin suya geçmesi için, ceviz suyu geceden hazırlanıp sabaha kadar bekletilir ve sabah aç karna içilir. Yapmanız gereken çok basit: 1 su bardağı suyun içine 1 adet bütün cevizi ekleyip sabaha kadar bekletin. Sabah uyandığınızda aç karna, oturarak ve en az 3 yudumda ceviz suyunu için. Cevizi yiyin. Her zamanki gibi diyete uygun kahvaltınızı yapın. Emziren anneler, troid ve kolesterol hastaları için uygun olan ceviz suyunu, istediğiniz kiloya inene kadar her gün yapmalısınız.Ceviz suyunu mucizevi hale getiren özelliklerini öğrenmeye ne dersiniz? İşte, cevizin faydaları: Protein içeriğiyle yağ yakmayı hızlandırır. Omega 3 yağlarıyla sinir sistemini korur. Ara öğünde yenildiğinde tok tutup kilo verdirir. Karaciğeri güçlendirip hormonları dengeler. Detoks etkisiyle vücudu içeriden temizler. Doymamış yağ içeriğiyle kabızlığı giderir. Sporcuların kas yapmasını sağlar. Saç ve tırnak sağlığı için faydalıdır. Cildi nemlendirip yaşlanmaya karşı korur. Damar tıkanıklığına karşı korur. Kansere karşı koruyucu ve iyileştiricidir.
Kaynak : www.hashaberler.xyz
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar