Kireçlenmeye Karşı Doğal Mucize (Sonuçları Çok Başarılı) - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Kireçlenmeye Karşı Doğal Mucize (Sonuçları Çok Başarılı)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kireçlenmeye Karşı Doğal Mucize (Sonuçları Çok Başarılı)
1 sene topallayarak yürüdüm. 3 ay kullandım şimdi koşabiliyorum. Tazesi daha etkili ama en önemli püf noktası su kaynamaya başladıktan sonra 1 buçuk dakikayı geçmeyecek ve hemen süzüp içilecek.
Özellikle kireçlenme problemi olanlar için bu kür bire bir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği son derece etkili bir kür. Derin yırtıklı çınar yaprağından elde edilen bu kür ile inşallah kireçlenme sorunu yaşayanlar, eklemlerinde ağrıları olanlar rahata erecek.İşte çınar yaprağı ile kireçlenme kürü…
İbrahim Saraçoğlu’nun çınar ağacının kurutulmuş yapraklarından hazırlamış ve önermiş olduğu çınar yaprağı kürü kireçlenme problemi olanlar için oldukça faydalı olduğunu sürekli anlatıyor.
Çınar ağacının yapraklarından elde edilmiş bu kür, beyinde oluşan kireçlenmelerden tutun da vücudumuzun her bölgesinde oluşan kireçlenmelere karşı oldukça fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye Çınar Yaprağı Kürü Nasıl Yapılır?
Malzemeler:
1 su bardağı su (klorsuz)
1-2 adet çınar yaprağı (derin yırtıklı çınar yaprağı)Hazırlanış
1-2 adet kuru çınar yaprağını 1 bardak suyun içine ufalayın. 1-1.5 dakika kadar kaynatın. Daha fazla kaynatmayın sakın. 1.5 dakikayı asla geçemsin. Ardından hemen süzün. İster sıcak ister ılık bir şekilde için. Çınar yaprağı kürünüz yapılışı bu kadar kolay.Çınar yaprağı kürü nasıl uygulanır?Uygulanışı
Hazırlamış olduğunuz bu kürü sabah ve öğlen öğünleri ile öğlen ve akşam öğünleri arasında olmak üzere günde 2 defa toplam 2 bardak olarak içebilirsiniz.
Kaynak : https://www.bitkilog.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar