SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

23 Ağustos 2019 Cuma

SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER
Diyet yaparken genellikle süt diyet listesinin içerisine girer. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Hayvansal süt ürünlerinin içerisinde çok fazla laktoz bulunur. Bunun için laktozsuz süt üretilmiştir ama yinede çok fazla işe yaramaz. Bu yüzden sizlere sütün içerisinde bulunan mineraller ve proteinlerin aynılarını alabileceğiniz bir bitkisel süt tarifi vereceğiz.
SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER.
Kendiniz elde edeceğiniz pirinç sütü size sağlıklı bir yaşam sunarken aynı zamanda bacak, sırt ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız için birebir.
Malzemeler:
8 kap su
1 kap esmer veya normal pirinç
4 yemek kaşığı bal
2 yemek kaşığı ayçiçek yağı
Hazırlanışı:

İlk önce derin bir tencerede 8 kap suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine 1 kap pirinci ekleyin. Ocağı kısık ateşe getirin ve 2 saat boyunca kaynamaya bırakın. 2 saat sonra pirinçlerin suyunu süzün ve soğumaya bırakın. Soğuyan pirinçleri mikserle karıştırın (Kıvamı krem haline gelsin)
Krem haline pirinçlerin üzerine 4 yemek kaşığı balı ve 2 yemek kaşığı ayçicek yağını ekleyin karıştırın. Pirinç sütü tarifi içilmeye hazır durumdadır.
Not: Ağzı kapaklı bir şişeye yada kase ye koyarsınız daha iyi olur.
Kullanımı: Elde ettiğiniz karışımı üçe bölün ve üç gün boyunca tüketin.
Pirinç Sütünün Yararları:
Kolestrolü düşürerek dengeli bir kolestrol sağlar. İçerisinde bulunan az yağdan ötürü vitamin emilimin, daha da arttırır. İçerisinde bulunan D vitamini sayesinde vucüdu gençleştirir. Her gün bir bardak tüketildiğinde bağışıklık sisteminiz güçlenir ve kolay kolay hasta olmazsınız. Bağırsakların düzenli olarak çalışmasını sağlar. Fazla yağlardan ve toksinlerden arınmanıza yardımcı olur..
Kaynak : https://hisleraynasi.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar