Tamamen Doğal Boy Uzatma Kürü - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

17 Ağustos 2019 Cumartesi

Tamamen Doğal Boy Uzatma Kürü

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Tamamen Doğal Boy Uzatma Kürü
Boy uzatma kürü 12-22 yaş arasında ki gençlerde etkili olan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bir kürdür. 12-22 yaş arasında uygulanan bu kür her yaşta farklı etkiler gösterir.
Aşağıda ki tabloda her yaşa göre nasıl etki gösterdiği belirtilmiştir. 6 ay ile 2 yıl arasında uygulayacağınız bu kür sayesinde doğal yöntemlerle boy uzatmak mümkün..
Boy uzatma kürünü uygulamanız için 2 temel kural vardır.
1. Kural
Torik, uskumru, kefal yada palamut balık çeşitlerinden bir tanesini 1 haftada en az 3 kere yemelisiniz. Izgara veya buğulama şeklinde tüketmeniz gereken bu balıkların en önemli özelliği sırtında bulunan siyah etli kısmın boy uzatmada oldukça etkili yapıya sahip olmasıdır.
Eğer çocuğunuzun uzun boylu olmasını istiyorsanız 12 yaşına kadar bu balıkların özellikle yukarıda bahsettiğimiz siyah etli kısımlarını çocuğunuza yedirmelisiniz. Düzenli bir tüketim sonucunda çocuğunuzun boyunun gözle görülür bir şekilde hızlı uzadığını göreceksiniz. 12 yaşından sonra ise bitkisel desteğe başlayabilirsiniz.
2. Kural
İkinci aşamada uygulayacağınız yöntem kız ve erkek çocuklar için farklılık gösterir. Kız çocukları için haftada 1 defa melisa çayı, erkek çocuklar için ise yine haftada 1 defa biberiye çayı içilmesi gerekir. Bu çayların hiç bir yan etkisi yoktur.
Gönül rahatlığı ile çocuklarınıza bu kürü uygulayabilirsiniz. Biberiye ve Melisa çayı tarifini yazının devamında bulabilirsiniz.
Not: 6 ay boyunca boy uzatma kürünü uyguladıktan sonra 1 ay ara verip tekrar 6 ay uygulayabilirsiniz. Etkili bir sonuç almak istiyorsanız bu kürü 2 yıl boyunca uygulamalısınız.
12 ile 22 yaş arasında ki gençlerde bu kürü uygularken balık ve bitkisel çayı aynı anda uygulamanız daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
Kemik gelişimini tamamlamış çocuklarda dahi etkili olan bir kürdür.

Kızlar için Melisa Çayı ile Hazırlanışı
BOY UZATMA ÇAYI: İlk olarak 1 su bardağı kaynamış suya 1 tutam melisa yaprağı koyun. 5 dakika kadar demlendikten sonra süzerek içebilirsiniz. Melisa çayı özellikle kızlar için önerilir.
Erkekler için Biberiye Çayı Hazırlanışı
BOY UZATMA ÇAYI:<Önceden kaynamış 1 bardak suyun içine 1 tutam biberiye yaprağı ilave edin. 5 dakika demlendikten sonra süzerek tüketebilirsiniz. Biberiye erkekler için amacıyla kullanılır. Boy Uzatan Kürlerin Yan Etkisi veya Zararı Var Mı? Reoccutan adlı antibiyotik kullanan kişilerin tedavisi bittikten 4 ay sonra boy uzatma kürlerini uygulaması gerekir. Bunun dışında kürlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca kullanacağınız bitkilerin hormonsuz olması daha etkili sonuç almanızı sağlar.
Kaynak : http://www.lokmanca.com/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar