TROİDİ BİTİREN DOĞAL YÖNTEM !! ARTIK İLAÇLARDAN KURTULACAKSINIZ - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

12 Ağustos 2019 Pazartesi

TROİDİ BİTİREN DOĞAL YÖNTEM !! ARTIK İLAÇLARDAN KURTULACAKSINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
TROİDİ BİTİREN DOĞAL YÖNTEM !! ARTIK İLAÇLARDAN KURTULACAKSINIZ
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bu kürün özellikle nodüller için de etkili olduğunu söylüyor. Bu kürü ayrıca bitkisel olarak da yardımcı ve destekleyici kür kullanabilirsiniz. Hipotiroid (Tiroidin yavaş çalışması) ya da Hipertiroid (Tiroidin hızlı çalışması) durumunda, dereotu kürü uygulanacaktır. Tiroid glandının her iki durumunda da kürün uygulanış tarzı aynıdır. Dereotu kürünün uygulanışı: Sabah, öğle ve akşam aç karnına, öğünlerden 15 Dakika önce 1 yemekkaşığı dolusu taze yeşil dereotu bir kaç kere çiğnendikten sonra 2-3 yudum Su ile yutulacaktır. Bu küre hiç ara verilmeden 3 Ay devam edilir.
Kürün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrol ettirin, çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekebilir. İlaç azaltımını doktorunuza danışmadan kesinlikle kendi kendinize karar vermeyin. Tiroid nodüllerinin küçülmesinde ya da ilerlemesinde de bu kür oldukça etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alımından kurtulmuştur .Var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse dereotu kürüne daha uzun zaman devam edilebilir. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

Tiroid hastalarına altın tavsiyeler! 1- Glutenden kaçının (ekmek gibi besinlerden uzak durun) 2- Hindistan cevizi yağı kullanın (Bağışıklık sistemini desteklemesi tiroid problemine en çok yardımı dokunan şeydir. Bu yüzden günde en az 1 çorba kaşığı hindistan cevizi yağı tüketmeye dikkat edin) 3- Fıstık ve fıstık ezmesi tüketmeyin 4- Yosun ve diğer deniz ürünlerinden tüketin 5- Günlük olarak et suyu için 6- Doğal tüketin, rahatlayınVücudumuz kimyasallar, toksik besinler, toksik hava, kullandığımız temizlik ve kozmetik ürünleriyle dolup taşıyor, bu da tiroid problemlerine sebep oluyor ya da problemi zorlaştırıyor.Havadaki ya da sudaki toksiklere bir şey yapamayız ama farklı rahatlama yöntemleriyle tiroidi düzenleyebiliriz. Yoga, meditasyon, tai chi gibi rahatlama teknikleriyle tiroid fonksiyonlarınızı düzenleyin. Özellikle büyük bir travma ya da depresyon kaynaklı bir tiroid problemiyse bu size çok yardımcı olacaktır.
Kaynak : www.ajansgunleri.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar