Avokado Meyvesi İle Kolay Hamilelik - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

1 Eylül 2019 Pazar

Avokado Meyvesi İle Kolay Hamilelik

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Avokado Meyvesi İle Kolay Hamilelik
Bilgi Doktoru – ABD’de 147 kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, tüp bebek tedavisi gören kadınların bolca avokado ile gerçek zeytinyağı yemesi çocuk sahibi olma şanslarını yaklaşık 3 kat artırıyor.
Bilimsel araştırmanın sonuçları yayınlandı
Bilimsel gerçek Harvard Tıp Fakültesi Massachusette General Hastanesi Üreme Merkezi’nde tedavi gören 147 kadın üzerinde yapılan araştırmayla ortaya çıktı. Bilimsel sonuçlar, İstanbul’da yapılan ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) Avrupa Üreme Derneği Toplantısı’nda 150 ülkeden 10 binin üzerindeki katılımcıyla paylaşıldı.
Akdeniz diyeti yaparak çocuk sahibi ol
Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, diyetteki yağlarla tüp bebek


tedavisini ilişkilendiren ilk çalışma hakkındaki şu bilgileri paylaştı:
“Akdeniz diyetinin parçası olarak tüketeceğiniz bazı gıdalardaki yağlar, tüp bebek tedavisi gören kadınlarda başarıyı 3 kata kadar arttırabilir.
Çocuk sahibi olma oranları 3-4 kat fazla
Zeytinyağı, fındık ve tohum yağı gibi tekli doymamış yağları içeren diyetlerin, anne olma bakımından, farklı yağ çeşidini içeren diyetlere göre daha yararlı olduğu tespit edilmiştir. Bu yağları bol miktarda tüketenlerin tüp bebek tedavisi ardından çocuk sahibi olma oranları, az miktarda tüketenlere göre 3 – 4 kat daha fazladır.
Kaynak : https://organikgunler.blogspot.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar