Kemikleri ve Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

21 Eylül 2019 Cumartesi

Kemikleri ve Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kemikleri ve Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor
Eklem ağrıları tedavisi konusunda çok sık uygulanan ve günümüzde tercih edilen limon kabuğu kürü, bu ağrıları kalıcı olarak dindirmenizde aktif bir rol oynamaktadır.
Kolay hazırlanabilen ve aktardan temin edeceğiniz malzemeler ile kullanımına başlayacağınız bu kürün hazırlanma aşamasını adım adım sizlere sunuyoruz.
Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur.Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler.Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır.

Bunun yanı sıra diğer belirtileri;Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar.Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana gelir. Hareketlerde beceriksizlikler kendisini ön plana çıkartır.
Eklem ağrıları için bitkisel kür!
Şimdi gelelim limon kabuğu kürüne;
Doğal sızma zeytinyağı
2 adet büyük organik limon
Okaliptüs yaprakları
Kapaklı bir kavanoz
Temiz sargı bezi
Limon kabuklarını soyun ve bir kavanoz içerisine koyun. Daha sonrasında kabukları tamamen kaplayacak kadar zeytinyağı ekleyin. İçerisine okaliptüs yapraklarını koyun. Kavanozun ağzını sıkıca kapatın ve karışımı 2 hafta (14 gün) bekletin.2 hafta geçtikten sonra karışımı sargı bezinin üzerine dökün ve ağrı olan bölgelere yerleştirin. Her gece bu tedaviyi uygulayarak hem ağrılarınızdan kurtulabilir, hem de uyurken cildinize işlemesine imkan tanıyabilirsiniz.
Diğer tedavi yöntemleri!
Eklem ağrıları tedavisinde kullanılan birçok yöntem mevcuttur. Bunlar arasında ise uzun yıllardan bu yana limon tedavisi olarak adlandırılan ve üst kısımda kürüyle alakalı bilgiler ulaştırdığımız tedavi yöntemi mevcut. Ek olarak sizlere eklem ağrılarınızı dindirecek ve kalıcı çözümler ulaştıracak bazı yöntem ve tedavi süreçlerinden de bahsedeceğiz.
Kaynak : http://gonuldostlar.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar