Bunu Öğrendikten Sonra Lahana Yapraklarını Vücudunuza Saracaksınız - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

4 Ekim 2019 Cuma

Bunu Öğrendikten Sonra Lahana Yapraklarını Vücudunuza Saracaksınız

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bunu Öğrendikten Sonra Lahana Yapraklarını Vücudunuza Saracaksınız
Kapuskayı pek sevmiyor olabilirsiniz ancak bu bilgileri öğrendikten sonra evinizden lahanayı eksik etmeyeceksiniz. Lahana yaprakları vücudumuzda pek çok hastalık için bir mıknatıs gibidir. Tiroid bezi sorunları, baş ağrısı ve diğer belirli durumların tedavisi için çok yararlıdır.
MEMELERDEKİ SÜT AĞRISI İÇİN Anneler bilir, emzirme dönemlerinde memelerinizdeki ağrı bazen çekilmez olur. Memedeki sütün tamamen boşalamaması annelere dayanılmaz saatler yaşatır. Bu acıyı yok etmenin yolu lahana yapraklarından geçiyor. Soğuk su ile yıkadığınız laha yapraklarının sapını kesin, ortadan ikiye bölün. Sonra sütyeninizin içine, memenizi kavrayacak şekilde yerleştirin. Yapraklar ısınana kadar (yaklaşık 20 dakika) bekleyin ve çıkarın. Ağrınızın azaldığını göreceksiniz.

Bu işlemi sabah – akşam tekrar edebilirsiniz.
TİROİD BEZLERİ İÇİN Tiroid bezi hormonu büyüme, metabolizma ve sindirim sistemi işleyişinde çok önemlidir. Tiroid beziniz normal olarak çalışmıyorsa, lahana yapraklarını boğazınıza sarın. Üzerini bandajlayın. Gece bu şekilde uyuduktan sonra, sabaha lahanaları çıkarın.
şİŞKİNLİKLER İÇİN Eğer kollarınızda veya bacaklarınızda şişlikler varsa, taze lahana yaprakları ile bölgeyi sarın ve üzerine bandajlayın. En iyi sonucu için gece bu şekilde uyuyun.BAŞ AĞRISI İÇİN Başınız ağrıyorsa başın üst kısmına taze lahana yaprakları yerleştirin. Üzerine lahana yapraklarını tutması için bere, şapka, vs. giyin. Ağrının azaldığını hissettiğinizde lahanaları çıkarabilirsiniz. Sabahları baş ağrısı ile uyanıyorsanız, uyumadan önce başınıza lahana yaprağı sarmak da bir çözüm olacaktır.
Kaynak : www.paparaza.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar