Patates Suyu ile Hazırlanan Kür O Hastalığa karşı Tam bir Panzehir - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

19 Ekim 2019 Cumartesi

Patates Suyu ile Hazırlanan Kür O Hastalığa karşı Tam bir Panzehir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Patates Suyu ile Hazırlanan Kür O Hastalığa karşı Tam bir Panzehir
Patates suyunun mucizevi faydası! Patates Suyu ile Hazırlanan Kür O Hastalığa karşı Tam bir Panzehir!
Bel, sırt ve eklem ağrıları ile mide hastalıklarının doğal yöntemlerle tedavisinde çiğ patates suyu kullanımı Mide hastalıklarının doğal çaresi patates suyunda gizli. Uzmanlar çiğ patates suyu kullanarak mide yanması ve mide ülserinin doğal yollarla tedavi edilebileceğini belirtti. “İngiltere Mancester Üniversitesi’nde görevli bilim adamlarının gerçekleştirdiği çalışmaların neticesinden çiğ patates suyunun mide ülserini iyileştirdiği anlaşılmaktadır.”Patates Suyu Faydaları arasında en önemli yeri mide ülseri, mide yanması gastrit ve bel – eklem – sırt ağrısı gibi rahatsızlıklar alıyor. Bu hastalıklar haricinde patates suyu zayıflamak isteyenlerin ve saç bakımı, cilt güzelliği amacıyla kullananların da tercihi oluyor.
Patates suyu ayrıca safra ve karaciğer temizliğinde de etkilidir. İdrar yollarında taş oluşumu engeller. Saçların gürleşmesi, hızlı uzaması ve saç dökülmesinin durdurulması için de patates suyunun kullanım alanı vardır. Patates suyu saç kökünü besliyor. Saç bakımında kullanılacaksa yumurta akı ve bal ile patates suyu maskesi hazırlanarak saça uygulanabilir, 1 saat bekledikten sonra saç durulanır.Bu yöntem saçlarınızı güçlendirecek dökülmeleri azaltacaktır.
sırt bölgesinde ağrı1 Çiğ patates suyu buruk bir tada sahiptir. Bu nedenle havuç suyu veya bal tarzı aromalı şeylerle karıştırarak tüketilebilir.
Patates Suyu Kürü Nasıl Elde Edilir? Çiğ patateslerin kabuklarını soyduktan sonra katı meyve sıkacağında suyunu çıkarılır. Elde edilen patates suyu isteğe göre tatlandırmak amacıyla havuç veya kereviz suyu ile karıştırılarak yada bal ilave edilerek içilebilir.
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar