1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay Tarifi - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

15 Mart 2020 Pazar

1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay Tarifi
Kısa sürede zayıflamak herkesin hayali ancak çoğu zaman pek mümkün olmuyor. Bu gibi durumlar için 1 haftada 4 kilo verdiren çay tarifi tam anlamıyla imdada yetişiyor diyebiliriz.
Çayı içen hemen herkesin ciddi kilolar verdiği bilindiğinden bu tarifi sizlerle paylaşıyoruz. Düzenli uygulanması halinde pek çok kişi gibi siz de fazlalıklarınıza kısa süreler içinde veda edebilirsiniz. Elbette bu kürleri uygularken diyet ve egzersiz yapmayı da ihmal etmezseniz yaşayacağınız kilo kaybının çok daha fazla olacağını aklınızda tutmalısınız.1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay İçin Malzemeler
2 adet elma
1 limon
1 adet çubuk tarçın
Yarım çorba kaşığı tane karabiber
Yarım çorba kaşığı tane karanfil
Limonu ve elmayı kabuklarını soymadan, çekirdekleriyle beraber eşit şekilde 4 parçaya bölün ve diğer malzemelerle beraber yaklaşık 2,5 litre suyun içinde kaynamaya bırakın.Ara sıra kontrol edin ve elmalar pörsüdüğü zaman ocağın altını kapatıp suyu süzün. Ilıdıktan sonra yemeklerden yaklaşık15 dakika önce için. Günde 3 kez içilebilen çayın kalan kısmını bir şişeye doldurup buzdolabında saklayabilirsiniz ancak her gün taze olarak hazırlamanız daha da faydalı olacaktır.
Sıcak veya soğuk şekilde içilmesinde herhangi bir sakınca olmayan 1 haftada 4 kilo verdiren çay tarifini kullanmaya başladıktan hemen sonra inceldiğinizi fark edeceksiniz. Çok hızlı şekilde ödem attıran bu çay aynı zamanda içindeki karanfil sayesinde sindirimin rahatlamasını ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlıyor.
Kaynak: https://www.yemekev.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar