Köpeği Kızını Isırınca Önce Çok Şaşırdı Nedenini Açıklayınca Köpeğini Daha da Sevdi - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

25 Mart 2020 Çarşamba

Köpeği Kızını Isırınca Önce Çok Şaşırdı Nedenini Açıklayınca Köpeğini Daha da Sevdi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Köpeği Kızını Isırınca Önce Çok Şaşırdı Nedenini Açıklayınca Köpeğini Daha da Sevdi
Çoğu köpek harikadır ve kasten kimseye zarar vermezler. Maalesef diğer köpeklere veya insanlara zarar verebilen köpekler de görmek mümkündür. Büyük bir köpeğin birine zarar verdiğini görmeniz sizi de ürkütür. Hatta böyle bir köpeğe sahip olmak çocuklu ailelerin en büyük kâbusudur.
Catherine Svilicic çocuklarına s-aldırgan bir tavır sergileyen köpeklerinin hareketlerini görünce giderek endişelenmeye başladı.
Catherine Svillcic, 2007 yılında bahçesinde oyalanıyordu. 17 aylık kızı Charlotte da onunla birlikteydi. Bir de yanlarında daha önceki sahipleri tarafından kötü muamele gören ve yeni sahiplendikleri Khan ismindeki doberman cinsi köpek de vardı
Catherine köpeği dört gün önce sahiplenmişti. Köpeğin önceki sahipleri ona çok k-ötü davranmıştı Birden güne gölge düşürecek bir olay gerçekleşti.Catherine Svilicic o anları Avustralya’nın yerel gazetesi Adeailde Now’a şöyle anlattı: “Khan sürekli olarak Charlotte’a havlıyor ve onu bahçeden kaçırmak istercesine hareketler yapıyordu. Kızım oradan ayrılmayınca son olarak bezinden tutup birkaç metre öteye fırlattı.”
Anne köpeğin yaptığı hareketi görünce neye uğradığını şaşırdı. Etrafa dikkatlice bakınca gerçeği anladı. Bahçede zehirli bir yılan vardı. Sonra Khan bağırarak geriye sıçradı. Meğerse Khan, yılanın ısırığından çocuğu korumak için kendini feda etmiş ve yılan köpeği ıs-ırmış.Neyse ki Catherine, Khan’ı geç
olmadan veterinere yetiştirmeyi başarmış. Khan’a uygulanan tedavinin ardından köpek kendine gelmiş. Khan’ın cesurca hareketi olması muhtemelen Charlotte ısırılacaktı.
Khan yeni ailesiyle beraber dördüncü gününü geçirmesine rağmen Charlotte’u tehlikeden korumakiçin elinden geleni yapmış. İşte gerçek bir kahraman! Köpeklerin vefakâr olduklarını bilsek de Khan’ı gördükten sonra buna bir kez daha hak verdik. Khan’ı Charlotte için yaptığını birçok insan yapmayabilirdi.
Kaynak: bthaberi.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar