Son dakika! Vali açıkladı! Bugün 17.00'den sonra yasak... - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

28 Mart 2020 Cumartesi

Son dakika! Vali açıkladı! Bugün 17.00'den sonra yasak...

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bundan sonra yasak. Haberin devamı için:
Son dakika! Vali açıkladı! Bugün 17.00'den sonra yasak...
İstanbul Valiliği'nde İl İdare Kurulu toplantısı düzenlendi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın başkanlık ettiği corona virüsü başlıklı toplantıya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve diğer yetkililer de katıldı. 2 saat süren toplantının ardından pandemi kurulu toplantısına geçildi.
İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile corona virüsüyle ilgili yaşanan gelişmeler üzerine tüm valiliklerde bugün saat 09.00'da, önce il idare kurullarının ardından da pandemi kurullarının toplanacağını açıklamıştı. İstanbul Valiliği’nde düzenlenen İl İdare Kurulu toplantısı 2 saat sürdü.
Corona virüsü başlıklı toplantıya İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlık etti. Toplantıya Vali Yerlikaya’nın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, İstanbul İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ve diğer yetkililer de katıldı.

Vali Yerlikaya’nın Twitter adresinden paylaştığı fotoğraflarda, toplantıya katılanların maske taktığı ve sosyal mesafeye dikkat ettiği görülüyor. Yerlikaya “İl İdare Kurulu toplantısındayız. #Koronavirüs salgınıyla mücadele için İstanbul’da yapılması gereken çalışmaları değerlendiriyoruz.” mesajıyla fotoğrafları paylaştı.
İki saat süren toplantının ardından pandemi kurulu toplantısına geçildi.
İstanbul'da bugün saat 17:00 itibariyle otobüs ile şehir dışına çıkmak yasaklandı...Detayları vali şöyle açıkladı...Vali Ali Yerlikaya: Tedavi için doktor kararıyla sevk edilen, birinci derece yakını vefat eden/ağır hastası olan, son 15 günde gelip, kalacak yeri olmayan vatandaşlarımız kaymakamlık izni ile seyahat edebilecektir
Kaynak:gonuldostlari.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar