Uyumadan Önce Gece 1 Diş Sarımsak Yutmanın Faydası Mucizevi faydaları - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

17 Haziran 2019 Pazartesi

Uyumadan Önce Gece 1 Diş Sarımsak Yutmanın Faydası Mucizevi faydaları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Uyumadan Önce Gece 1 Diş Sarımsak Yutmanın Faydası
Mucizevi faydaları
Uygulama ve tarif basit. Gece yatmadan önce bir diş sarımsağı hap gibi yutuyoruz. Hepsi bu kadar.. Doğal bir antibiyotik olan sarımsağın sağlık açısından ne kadar faydalı bir besin kaynağı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Cilt bakımı, saç bakımı ve iç hastalıklarının tedavisinde yaygın bir şekilde kullanılan sarımsak bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini sağlayarak, vücudu bağışıklık sistemine bağlı gelişen hastalıklara karşı koruyucu görevi vardır. Sarımsak yemeklerde, salatalarda, çay olarak kullanıldığında şifa özelliğinden yararlanmak mümkün olur. Ayrıca sarımsak kapsülleri, sarımsak sabunu, sarımsak şampuanı, sarımsak yağı da sarımsağın faydalarından yararlanmak için kullanılabilir.

Siz sarımsağı yuttuktan sonra kısa sürede göreceksiniz ki; – Saç dökülmesini önlüyor. – Saçların erkenden beyazlaşmasını engelliyor. – Güçsüz saçları güçlendiriyor. Yaklaşık 5 aydır deniyorum yıllardır ne denediysem saç dökülmemi azaltamamıştım ama artık saçlarım çok çok az dökülüyor ve çok sağlıklı görünüyor..
Sarımsak Yutmanın Faydaları Hazmır Kolaylaştırır Sarımsağı yutarak tüketmek hazmı kolaylaştırır. Bağırsakların daha aktif çalışmasını sağlar ve bağırsaklarda oluşan kurtların düşmesine yardımcı olur. Kanı Sulandırır Sarımsağın kanı sulandırıcı etkisi vardır. Bu etkisinden yararlanmak için sarımsağı yutmak yeterli olur. Ayrıca, sarımsak, homosistein seviyelerini düşürmede önemli bir rol oynayan B vitamini açısından zengindir. Homosistein damarların sıkılaşmasına yol açarak çeşitli sorunlara neden olur:Yüksek homosistein seviyeleri kan kıvamınızın koyulaşmasına ve pıhtı oluşmasına neden olur. Trombus yani damar içinde pıhtı oluşması riski artar. Kanınızdaki homosistein seviyeleri ne kadar yüksekse, kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskiniz de o kadar fazladır.
Kabızlığa İyi Gelir Kabızlığa karşı iyi gelir. Kabızlığı önlemek ya da kabızlıktan korunmak için sarımsak gece yatmadan önce bir diş olacak şekilde yutulur. Kanserden Korur Sarımsak yutmakalışkanlık haline getirildiğinde vücudu kanser hastalıklarına karşı korur. Oluşan kanser hücrelerinin yayılmasını ve büyümesini engeller.
Doğal Antibiyotik Doğal bir antibiyotik olan sarımsak vücudun gerek duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlayarak vücut direncini arttır. Cilde iyi gelir Bu sarımsağın ilginizi çekebilecek sıradışı bir özelliğidir: Her gün aç karınla bir diş sarımsak yediğinizde, cildinizin daha güzel, pürüzsüz vegenç görünmesini sağlarsınız. Sarımsak cildinizi koruyup, yenilenmesini sağlayan antioksidanlar açısından zengindir. Hücrelerin kendisini yenilemesini tetikler ve akne ile savaşır. Sarımsağın bu özelliklerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey, sabahları aç karınla bir diş sarımsak yiyip üzerine bir bardak su içmektir.
KAYNAK : https://www.hashaberler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar