Her Evde Bulunur Vicks’in Kullanıma Unutulmuş Faydası - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

30 Eylül 2019 Pazartesi

Her Evde Bulunur Vicks’in Kullanıma Unutulmuş Faydası

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Her Evde Bulunur Vicks’in Kullanıma Unutulmuş Faydası
Burnumuzun tıkanma durumunda kullandığımız ve geceyi rahat geçirmemizi sağlayan vicks’in bilmediğiniz çok daha farklı faydaları var.
Burada dikkat etmeniz gereken tek şey, iki yaşını henüz doldurmamış çocuklarınızda kullanmamanız gerektiği. Bunun dışında karşılaştığınız sorunlarınızın birçoğuna iyi geleceğinden oldukça eminiz.
Öksürük için
Sırt bölgenize ya da göğsünüze olabildiğince ince tabaka halinde sürün. Ertesi gün uyandığınızda öksürüğünüzün geçtiğini göreceksiniz. 
Baş ağrısı için
Şakak ve alın bölgenize süreceğiniz vicks’in miktarının az olduğundan emin olup masaj yaparak bu bölgelere vicks’i emdirin. Yarım saat içerisinde baş ağrınızın geçtiğini göreceksiniz.

Sivilceler için
Sivilce bölgelerine yaymadan bırakın ve uyuyun. Uyandığınızda tüm sivilceleriniz kurumuş olacak.
Yuttuğunuz takdirde vicks zararlıdır. Fakat bahsettiğimiz şekilde kullanılırsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Burun kenarlarına uyguladığımız yöntemin de yanlış olduğunu sizinle paylaşalım. Artık yapılması ve yapılmaması gerekenleri bildiğinizden, en kısa zamanda iyileşip hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi temenni ediyoruz.
Vicks Vaporub’u daha önce bu şekilde kullanmış mıydınız? Önerdiğimiz yöntemlerden memnun kaldınız mı? Yorumlarda bizimle paylaşın!
Kaynak : https://www.bilgidoktoru.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar