Column Left

Bizi Takip Edin

31 Ocak 2020 Cuma

Vücudunuzu Toksinlerden Arındırın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Vücudunuzu Toksinlerden Arındırın
Günümüz dünyasında, yediğimiz ve içtiğimiz neredeyse tüm gıdalar işlenmiş olarak önümüze geliyor. İçerdikleri koruyucu ve tatlandırıcılar vücudumuzda birikerek sağlığımızı kötü etkiliyor. Kişniş bitkisi doğal bir temizleyicidir ve vücudunuzu istemeden aldığınız tüm zararlı maddelerden arındırır.
Özellikle, ağır metaller karşısında oldukça etkileyici sonuçlar vermektedir. Biliyorsunuz ki, vücudunuzda ağır metaller birikmeye başlarsa, hem eklemlerinizde hem bağışıklık sisteminizde ciddi ve geri döndürülmesi oldukça zor sağlık sorunlarına sebep olur.
Size anlatacağımız tarifler sayesinde karaciğer, böbrek, kalın bağırsak, akciğer ve deriniz ağır metaller başta olmak üzere diğer kirleticilerden temizlenecek ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz için hiçbir engel kalmayacak!
Kişnişin faydalarından kısaca bahsedecek olursak; içerdiği antioksidan, vitamin ve lifler sayesinde kötü kolesterolünüzü düşürür ve kalp damar sağlığınızı iyileştirir. Bunun yanında, sindirim sisteminize yardımcı olan birtakım enzimlerin üretimini arttırdığı için daha düzenli bir sindirim yaşarsınız.

İçerdiği B vitaminleri ve faydalı yağlar ile stres seviyenizi azaltır. Eğer gün içinde iş ve özel hayatınız sizi dibe çekiyorsa, salatalık ve kişniş eklediğiniz suyunuzu yanınızdan eksik etmeyin.
Eğer rahatlatıcı bir banyo arıyor fakat aradığınızı bir türlü bulamadıysanız, işte tam size göre bir önerimiz var. 1 bardak İngiliz tuzu, Yarım bardak elma sirkesi ve 10 damla kişniş yağını banyo suyunuza ekleyin ve bütün stresinizi banyoda bırakıp huzurlu bir uyku çekin.
Son olarak eğer vücudunuzdaki toksinlerden arınmak için bir ayak banyosu tarifimiz var.Aynı banyo suyunuzda kullandığımız malzemeleri kullanacağız ancak miktarlarını biraz azaltıyor olacağız.
Yarım bardak İngiliz tuzu
1 yemek kaşığı elma sirkesi
5 – 7 damla kişniş yağı
Bu malzemeleri ayaklarınızın dayanabileceği kadar sıcak bir suya ekleyin ve 20 dakika kadar ayaklarınıza masaj yapın. Vücudunuzdaki tüm toksinler bu sayede akıp gidecektir.
Kaynak: https://www.kadinlarduysun.com
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Column Left