Karıncalardan Kurtulma Yolları - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

15 Haziran 2019 Cumartesi

Karıncalardan Kurtulma Yolları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Karıncalardan Kurtulma Yolları
Evlerimize isteğimiz dışında giren karıncalar çoğu zaman korkulu rüyalarımız olmuştur. İrademiz dışında evlerimizi işgal eden karıncaları incitmeden evden yollamanın bir çok doğal yolu vardır.
Karıncaları öldürmeden evlerimizden uzakta tutmak için uygulayabileceğimiz doğal yollar nelerdir şimdi hep birlikte göz atalım.
Karıncalardan Kurtulma Yolları
Bebek Pudrası ile Karıncalardan Kurtulma
Karıncaları evden uzaklaştırmak için karıncaların gezdiği yolların üzerine bebek pudrası dökün. Bebek pudrası karıncaların o bölgeden gitmesini sağlayacaktır.
Narenciye Kabukları ile Karıncalardan Kurtulma

Limon, mandalina, portakal gibi narenciyelerin kabuklarını robottan geçirin. Küçük parçalara ayrılan kabukları karıncaların yuvalarının olduğu yerlere dökün. Karıncalar o bölgeyi terkedecek ve karıncalardan kurtulacaksınız.
Su, Sirke ve Bulaşık Deterjanı Karışımı ile Karıncalardan Kurtulma
2 su bardağı suyun içerisine az miktarda beyaz sirke ve 2-3 yemek kaşığı bulaşık deterjanı ekleyin.Bu karışımı karınca yuvalarına dökün. Karıncalar o bölgeden uzaklaşacak ve kurtulmuş olacaksınız.
Tarçın ile Karıncalardan Kurtulma
Öğütülmüş tarçını karıncaların gezdiği yollara ve yuvalarının olduğu yerlere serpiştirin. Tarçın, karıncaları evinizden uzaklaştıracaktır.
Kahve Telvesi ile Karıncalardan Kurtulma
Karıncaların yuvalarının olduğu yerlere bir miktar kahve telvesi dökün. Kahve telvesi karıncaları uzaklaştırmak için yardımcı olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar