Column Left

Bizi Takip Edin

31 Ocak 2020 Cuma

Zayıflamak İçin Ballı Elma Sirkesi Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Zayıflamak İçin Ballı Elma Sirkesi Tarifi
Zayıflamak amacıyla ballı sirke içmek sporla desteklemeniz halinde yağ yakımını hızlandırma konusunda metabolizmanıza yardımcı olmaktadır. elma sirkesi, bal ve ılık sudan oluşan kür, vücuda giren toksinlerin atımında etkilidir. Kürde kullanılan malzemelerin her birinin ayrı bir şekilde etkili olması, kürün kullanım oranını hızlandırmaktadır. Ballı elma sirkesi kürü ile zayıflamak için aynı zamanda şeker kullanımı azaltılmalı, spor ile destekleme sağlanmalıdır.
Ballı Elma Sirkesi Kürü Nasıl Hazırlanır?
Ballı elma sirkesi tarifini hazırlamak için sadece bal, elma sirkesi ve ılık suyu karıştırmak yeterli olacaktır. bunun için ölçüler 1 su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı dolusu bal ve 2 tatlı kaşığı dolusu sirkedir. Tarifin içinde kullanılacak ılık suyun fazla sıcak olması, balın etkisini azaltır. Bu nedenle suyun soğuya yakın olması tercih edilmelidir.
Ballı Elma Sirkesi Tarifinin Vücuda Etkileri Nelerdir?

Ballı sirke tarifinin vücuda yaptığı etkiler, su tutulumunun azalması ile başlamaktadır. Buna bağlı olarak ödem hızla atılır. Metabolizma hızlanır ve kişi tokluk hisseder. Bal içerisinde bulunan şeker oranı, insülin direncinin tetiklenmesini önler. Bu sayede kişi açlık krizlerine girmeden diyetini sürdürebilir. Ayrıca vücuda giren doğal şeker sayesinde halsizlik, yorgunluk hisleri de ortaya çıkmaz. Kişi, diyet sırasında aşırı açlıktan kaynaklanan ani yemek arayışı yaşamaz. Bu sayede şeker içerikli ürünlere ilgi azalır. Şeker bağımlılığından kaynaklanan karbonhidrat eğilimi ortadan kalkar. Bu sayede kişinin ekmek gibi sürekli bulabileceği karbonhidrat kaynakları, ilgisini daha az çeker ve ekmek tüketimi azalır. Ballı elma sirkesi kullanımında bu nedenlerle bağırsak hareketleri düzenlenmektedir.
Kürün püf noktası, kullanılan sirkenin doğal olmasıdır. ekşi elma sirkesi içerisinde doğal meyve asitleri barındırır. Ancak markette bulabileceğiniz elma sirkelerinde bulunan bazı kimyasallar, bu etkiyi göstermez. Kürden tam etki alınabilmesi için doğal meyve asitlerinin kullanılması gerekmektedir. Bu sayede metabolizma hızlanır. Tok kalma ve yağ yakımının hızlanması durumları gözlemlenir. Bunun yanında kürün tüketimi, kişilerin iştah kontrolünün sağlanmasında etkilidir. Kür kullanımı süresince kişiler, daha dikkatli besin tüketmeye başlar. Kürün etkisi, metabolizma hızlanmasına da bağlı olarak zaman içinde artış gösterir. Kullanılmaya devam edildikçe daha hızlı kilo verme durumu gözlemlenir.Ballı Elma Sirkesi Nasıl Kullanılır?
Ballı sirke karışımının kullanımı, günde 1 öğünden yarım saat önce şeklinde gerçekleşmektedir. Kişilerin, yemeklerden önce bu karışımdan bir bardak içmesi, iştah kontrolünü ve kan şekeri dengesini sağlar. Bu sayede kişi yemek yerken aşırıya kaçtığında durumu fark edebilir. Bunun yanında asidik yapısı nedeniyle karışım, midede şişkinliğe neden olur. bu da kişinin gereğinden fazla yemek yememesine yardımcı olacaktır. Ballı elma sirkesi kürünü 15 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Ancak mide zararına neden olmaması için kürün daha uzun süre uygulanmaması tavsiye edilmektedir.
Kaynak:https://www.kadinlarduysun.com
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Column Left