Duşakabindeki İnatçı Lekeleri Çıkarma Yolları Pratik çözüm - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

17 Haziran 2019 Pazartesi

Duşakabindeki İnatçı Lekeleri Çıkarma Yolları Pratik çözüm

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Duşakabindeki İnatçı Lekeleri Çıkarma Yolları Pratik çözüm
Sürekli su ile temas eden cam gibi yüzeylerde meydana gelen su lekeleri özellikle duşakabinlerde kendini gösterir. Peki duşakabin su lekeleri nasıl çıkar? İşte pratik yöntemleri ve kullanılacak malzemeler.Karbonat ile çıkarma Toz halindeki bu mucizevi ürün kireç kalıntılarını kolayca çıkaracaktır. Evde ugulayabileceğiniz en basit yöntemlerden biri olan bu yöntem ile lekelere veda etmeye hazır olun. Özellikle geniş alanlarda oluşmuş ve tabakalaşmış kalıntıları temizlemek istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Tamamen doğal olan bu ürün kolayca parçalanabilir bir yapıya sahiptir. Tamamen çevre dostu olan bu malzemeyle lekeler dert olmaktan çıkacak. Uygulamanın etkisini arttırmak için beyaz sirke ile birlikte kullanmayı düşünebilirsiniz. Ancak birbirleri ile etkileşime gireceğinden karbonatın etkisini bastıracaktır. Bu sebeple birlikte kullanımlarını tavsiye etmiyoruz. Su ile hamur haline getirdiğiniz kabartma tozunu bulaşık süngeriyle uygulayabilir ve hemen ardından durulayabilirsiniz.

Diş Macunu Kulağa biraz tuhaf gelebilir ama dişlerimizi parlatmak için kullandığımız jel olmayan beyaz diş macunları bu lekeleri çıkarmada oldukça etkili bir silahtır. Bir çok lekeyi yüzeylerden uzaklaştırmaya yarayan diş macunu bu inatçı lekeleri de alt edecektir. Yapmanız gereken tek şey birhavlu bez üzerine bir miktar sıkmanız ve lekeler üzerine dairesel hareketlerle uygulamanız.
Su ve Tuz Minerallerin oluşumunu yok etmek için en etkili formül ile devam edeceğiz. Tuz ve suyukarıştırıp lekeler üzerine uyguladığınızda mucizeye tanık olacaksınız. Sert sular içerisindeki mineraleri yok edecek olan tuz burada iyi iş çıkaracaktır. Bir bez yardımıyla dairesel hareketlerle karışımı uygulayın. Uygulama bittiğinde iyice durulayın.
Sirke ve Limon Limon ve sirkeyi iyice karıştırın. Yaklaşık eşit miktarlarda olması gerekecektir.Mikrodalga fırında 20-30 saniye ısıtın. ardından sprey şişesine alın ve camın üzerine püskürtün. 2-3 dakika bekledikten sonra mikrofiber bez ile silin.
KAYNAK : https://www.hashaberler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar