20 Yaş Gençleştiren Sabah Maskesi - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

19 Ekim 2019 Cumartesi

20 Yaş Gençleştiren Sabah Maskesi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
20 Yaş Gençleştiren Sabah Maskesi
Günlük kişisel bakım rutininize ekleyeceğiniz bu yüz maskesi, cildinizin dokusunu yenileyerek yalnızca bir hafta içinde 20 yaş genç görünmenizi sağlıyor. Evde hazırlayabileceğiniz bu maske için kahve ve süt olmak üzere yalnızca iki malzemeye ihtiyacınız var.
Bu malzemeler genelde evinizde hep olur o nedenle bu tarif hem ekonomik hem çok e-tkili. Yalnızca bir hafta uyguladığınızda ya-şlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor ve gerçek yaşınızdan çok daha genç görünmenizi sağlıyor.
20 Yaş Gençleştiren Kahve+Süt Maskesi Malzemeler: 1 yemek kaşığı kahve 1.5 yemek kaşığı süt Hazırlanışı: 1 yemek kaşığı kahve ile 1.5 yemek kaşığı sütü bir kasede birleştirin.
Kalın bir macun haline gelene kadar karıştırın ve 5 dakika bekletin. Elde ettiğiniz macunu yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayın ve kurumasını bekleyin. 15-20 dakika sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayın. Karışım kalın bir kıvama sahip olmalıdır. Yüzünüze ve boynunuza eşit olarak dağıtın ve 20 dakika bekletin. Karışımı su ile durularken hafifçe ovalayın. Böylece ö-l-ü cilt çıkarılır ve cildin parlaklaşması sağlanır.Kahve+Süt Maskesinin Cilde Faydaları : Bu maskenin aroması ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle gün boyunca enerjik kalmasına yardımcı olabilir. Maskenin içindeki süt cilde gerekli besinleri sağlar. Cildi nazikçe temizler ve bebek cildi yumuşaklığı sağlar. Kahve ise enerji verici olarak görev yapar.

Cilt gözeneklerini açar ve cildi daha elastik yapar. Cildinizdeki izleri ve kırışıklıkları giderir. Hazırlanması ve uygulanması çok basit olan kahve maskesi, cildinize s-on derece yardımcı olur. İlk uygulamada cildinizdeki kızarıklığı azalttığını, cildinizi daha parlak ve pürüzsüz hale getirdiğiniz fark edeceksiniz.
Kaynak : https://www.uzmanca.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar