Bu Karışım 2 Dakika İçerisinde Bağırsağınızı Boşaltıyor

Bu Karışım 2 Dakika İçerisinde Bağırsağınızı Boşaltıyor
Vücudumuzun çok işleyiş şekli, her gün ne tüketeceğimize bağlıdır. Sindirim sistemimiz düzgün bir şekilde halledilmesi gereken karmaşık ve hassas bir mekanizmadır. Düzgün bir şekilde çalışmadığında, vücudumuz sağlığımızın kötüleşeceği ve birçok sağlık sorununun ortaya çıkacağı temel besinleri alamaz.
Bozulmuş sindirim, çeşitli ciddi sağlık kaygılarını tetikleyebilecek zararlı bileşiklerin birikmesine neden olabilir. Bu nedenle, sağlıklı beslenmeyi rejiminize dahil etmek ve yılda en az iki kez tam vücut temizliği yapmak esastır. Bütün bunlar takip edilirse, vücutta istenmeyen birçok sorundan kaçınılacak aşırı toksik madde birikimi olmaz.
Aşağıda, bağırsaklarınızı sadece 2 dakikada boşaltan inanılmaz bir vücut detoks karışımı sunuyoruz.

MALZEMELER:
5 tane hurma
5 tane erikler
5 su bardağı kaynar su
HAZIRLIK:
Kolay bir hazırlıktır, suyu sadece bir tencereye koyup kaynatın, kaynama noktasına erik ve tarihleri ​​de ekleyin. Ardından, karışımı 15 dakika daha pişirin. Zaman geçtikten sonra, sıcaktan çıkarın ve soğumaya bırakın.
KULLANIM:
En iyi sonucu almak için, her sabah aç karnına 1 çorba kaşığı alın ve anında daha iyi hissedeceksiniz. Bu etkili karışım, kabızlık gibi birçok sindirim sorununu gidermenize yardımcı olacaktır. Sindiriminiz, yüksek lif içeriğinden dolayı büyük ölçüde iyileştirilecektir. Şimdi, tek yapmanız gereken denemek ve şaşırtıcı sonuçların tadını çıkarmak.
Kaynak : yemekev.com

Yorumlar