Evde Hazırlanan Bu İçecek ile Karnınızı Düzleştirin - Pratik Tarifim

Column Left

Takip Et

17 Kasım 2019 Pazar

Evde Hazırlanan Bu İçecek ile Karnınızı Düzleştirin

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Evde Hazırlanan Bu İçecek ile Karnınızı Düzleştirin
Karnınızı Dümdüz Yapacak DETOX İÇECEĞİ
Ülkemizdeki şebekelerden evlere dağıtılan suların çoğunun yüksek kireç içerdiği bilindiğinden kendi evlerimizde çoğu zaman şişe suları tüketmeyi veyahut binlerce lira harcayarak filtre sistemlerini kurdurup içme suyu teminini sağlıyoruz. Ve sizin de fark ettiğiniz üzere ayrı marka suların ayrı tatları bulunmakta.
Her marka kendi ürününü pazarlayabilmek için yapay tatlandırıcı ve farklı kimyasallar kullanarak suyu bizlerin tüketimine sunuyor. Böylelikle bizler sağlıklı yaşadığımızı ve sadece su içtiğimizi düşünürken, aslında vücudumuza tonlarca zararlı madde alıyoruz.

Tüm bunların etkisini azaltmak için sizlere bir önerimiz var. Evde kendi suyunuzu kendiniz tatlandırın ve zararlı maddelerden uzak durma şansınızı sonuna kadar kullanın.
Karın Düzleştirici Tarifin Malzemeleri
2 litre su
1 yemek kaşığı öğütülmüş zencefil
1 orta boy salatalık
1 limon
12 taze nane yaprağıNasıl Yapılır?
Limonu ve salatalığı dilimleyerek tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı sekiz saat boyunca buzdolabında bekletin ardından suyunuz içilmeye hazır olacak. Her gece bu karışımı hazırlayıp ertesi gün içerisinde tüketebilir ve daha sağlıklı olmaya bugünden başlayabilirsiniz.Böylelikle bu içeceğin yardımıyla sindirim sisteminiz daha iyi çalışacak ve vücudunuzdaki toksinler temizlenecek. Hep beraber daha sağlıklı bir yaşama! Hem de oldukça kısa bir zaman içerisinde!
Kaynak : bitkilog
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments