Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

29 Ocak 2020 Çarşamba

Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü
Keten tohumu, içerisinde zengin mineraller, lifler ve protein bulunmaktadır. Özellikle şeker tüketmeyi seven insanlar için birebirdir.
Vücudun her gün alması gereken vitamin, protein ve lif gereksinimi vardır. Bunlar düzenli bir şekilde alınabilirse sağlıklı bir hayata geçiş yapılır. Keten tohumu, içerisinde zengin mineraller, lifler ve protein bulunmaktadır. Özellikle şeker tüketmeyi seven insanlar için birebirdir. Çünkü içerisinde bulunan yağ asitleri sayesinde günlük şeker tüketme ihtiyacınızı yok ederek sağlık bir yaşam sunar. Ayrıca keten tohumu düzemli bir şekilde tüketildiğinde vücutta biriken toksinleri atmanızı sağlar.
Malzemeler:
Bir litre kaynamış su
3 yemek kaşığı keten tohumu

Hazırlanışı: İlk önce bir litre suyu kaynatın daha sonra içerisine 3 yemek kaşığı keten tohumunu içerisine atın bunu geceden yapın ve sabaha kadar bekletin. Beklettiğiniz şişe veya kabın hava almamasına dikkat edin. Ertesi gün hazırladığınız içeceği tüketebilirsiniz.
Kullanımı: Her gün yemeklerden önce 4 fincan tüketebilirsiniz. İlk 10 gün düzenli olarak kullanın daha sonra bir 10 gün ara vererek yine içmeye başlayabilirsiniz.
Tavsiye: En az 1 ay bu keten tohumu kürünü düzenli bir şekilde içmeye devam edin etkisini göreceksiniz.

Keten Tohumu Kürünün Faydaları
Keten tohumunun besin değiri yüksek olduğu için kalp sağlığını korumaya yardımcı olur.
Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
Özellikle menepoz evresinde olan kadınların kullanması gerekir. Çümkü hormonları dengeleyerek daha sakin bir yaşam şekilde sunar.Metebolizmayı düzenlediği için kabızlık sorununu ortadan kaldırır.
Kanserde tedavi amacında kullanılabilinir.
Sindirim sistemini ve metebolizmayı düzenli çalıştırdığı için kilo vermenize yardımcı olur.
Kaynak : https://www.kadinlarduysun.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar