Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere özel kür - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

19 Ocak 2020 Pazar

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere özel kür

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere özel kür.
Saraçoğlu’nun önerdiği Karabaş otu ve kekik sigara bırakma kürü ile sigara alışkanlığınızdan kısa süre içinde kurtulabileceksiniz. Saraçoğlu’nun çok merak edilen sigara bıraktırma kürü yazımızın devamında yer alıyor, göz atmadan geçmeyin.
Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan sigarayı bırakmak isteyenlere müjde. Saraçoğlu tarafından önerilen Karabaş otu ve kekik kürü ile nikotin yerine daha sağlıklı bir alternatif tercih edebileceksiniz. Karabaş otu ve kekik kürü nasıl hazırlanır merak ediyorsanız yazımıza göz atmadan geçmeyin.
Karabaş otu çayı ile sigara bırakma kürü
Malzemeler:
-7 tane başak halinde karabaş otu
-1 bardak su

Nasıl hazırlanır?
1 bardak suyu kaynatın ve içine 7 adet karabaş otunu atın.Bu şekilde 6-7 dakika kaynattıktan sonra ılımasını beklediğiniz karışımı süzün ve canınız ne zaman sigara isterse bu karışımdan bir yudum için. Öğlene kadar içeceğiniz karabaş otu bittikten sonra öğleden sonra daha etkili bir karışım olarak kekik kürünü tercih edebilirsiniz.
Kekik kürü ile sigara bırakma yöntemi
Malzemeler:
-1 tatlı kaşığı kuru kekik
-1 bardak su
Nasıl hazırlanır?
Kaynamış bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı kuru kekik atın ve bu şekilde 6-7 dakika daha kaynatın. Ocağın altını kapadıktan sonra kürün ılımasını bekleyin ve ılıdıktan sonra süzerek dilediğiniz zaman diliminde tüketin. Sigara içme isteğinizi yok edecek bu karışımı canınız ne zaman sigara içmek isterse tüketebilirsiniz.

Milliyet
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar