Sarkan Karın Bölgesini 10 Günde Kaldıran Doğal Çare

Sarkan Karın Bölgesini 10 Günde Kaldıran Doğal Çare
Kadınların çoğu karın bölgesinin sarkmasından ve kötü görüntüsünden rahatsızlık duymaktadır. Bu sarkıklık genellikle doğumdan sonra veya aşırı kilo alıp vermeden sonra ortaya çıkar. Her ne kadar vücuty istenilen kilo da olsa da bu sarkıklar geçmek bilmez. Bu yüzden sizlerle karın bölgesinde oluşan sarkıklardan 10 günde nasıl kurtulunduğunu anlatacağız.
Size önerilen bu tarifin ciddi bir şekilde faydası vardır. Yapılan araştırmlara göre 10 günde etkisini gösterdiği ortaya çıkmıştır. Karın bölgesinde yer alan kasları olduğundan 2 kat daha fazla çalıştırırak çatlaklardan ve sarkıklardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece görüntü için değil aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmemiz için bu sarkıklardan kurtulmak önemli bir değer taşımaktadır.

Malzemeler:
Bir buçuk çorba kaşığı zencefil tozu
Bir buçuk çorba kaşığı zerdeçal tozu
Yarım çay kaşığı taze toz biber
5 çorba kaşığı taze limon suyu
Bir litre su
Bir kaşık doğal tatlandırıcı
Hazırlama ve kullanma:
1 litre suyu tencere kaynatın ve kaynadıktan sonra 5 dakika soğumaya bırakın. Su 5 dakika boyunca beklerken o sırada farklı bir kaseye zencefil tozunu, zerdeçalı, toz biberi, doğal tatlandırıcıyı ve limon suyunu koyun. Bunları homojen hale gelesiye kadar karıştırın. Daha sonra kaynatılan su ile diğer karışımı birleştirin ve ürün kullanıma hazır hale gelecektir.Kullanımı: Hazırladığımız bu ürünü gün boyunca istediğiniz saatlerde tüketebilirsiniz. 10 gün boyunca bunu yapın ve için. ( Hazırlanan karışım bir günde bitecektir). Düzenli bir şekilde kullanıldığında etkisini en kısa sürede göreceksiniz.
Tavsiye: Bu karışımı kullanırken beslenmenize dikkat edin ve günde en az 20 dakika da olsa yürümeye çalışın. Bu şekilde ilerlendiğinde etkisini daha kısa sürede ve etkili bir şekilde görceksiniz.
Kaynak : https://www.kadinlarduysun.com

Yorumlar