GRİBİ 10 DAKİKADA BASİT BİR ŞEKİLDE DURDURABİLİRSİNİZ - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

29 Mart 2020 Pazar

GRİBİ 10 DAKİKADA BASİT BİR ŞEKİLDE DURDURABİLİRSİNİZ

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
GRİBİ 10 DAKİKADA BASİT BİR ŞEKİLDE DURDURABİLİRSİNİZ
Gribal enfeksiyon soğukla birlikte herkes etkisi altına almaya başladı. Hepimizin bildiği gibi grib’in en büyük ilacı C vitaminidir, ve Limon en büyük C Vitamini deposudur. Sizde gribal enfeksiyondan kurtulmak için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.
Gribal enfeksiyon soğukla birlikte herkes etkisi altına almaya başladı. Hepimizin bildiği gibi grib’in en büyük ilacı C vitaminidir, ve Limon en büyük C Vitamini deposudur. Sizde gribal enfeksiyondan kurtulmak için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.Ayaklarınızı 10 Dakika Ovarak Topuk ve Ayaklar’ın emilimi yüksek oldupu için ayak ve topuklarımıza sürdüğümüz maddeler hızlı bir şekilde bedenimize yayılır. Limonu topuk ve ayak üzerine masaj yaparak 10 dakika uygularsanız grip enfeksiyonunu hızlıca atmış olacaksınız. Limon Suyu, Tuz ve Karabiber Karışımı ile
1 çorba kaşığı Limon suyu, Tuz ve Karabiberi karıştırın ve içiniz. Bu karışım içimizdeki tüm gribal enfeksiyonları etkisiz hale getirecektir. Limon Suyu ile Gargara Yapın 2 Çorba Kaşığı Limon suyu veYarım çar bardağı suyu karıştırın. Ağzınızda gargara yapınız.
Boğazınızdaki mikropları ve ağzınızdaki yaraları yok edecektir. Limon Suyunu Burnunuza Uygulayın Eğer Burnunuz tıkalı ise birkaç damla limon suyunu 2 pamuğa uygulayıp burun deliklerinize uygulayın.Burnunuz hemen açıldığını ve nefes borunuzun temizlendiğini göreceksiniz.Not: Grip olmadan önce günlük olarak tükettiğiniz Nane ve Limon çayı sizi harika bir şekilde zinde tutacaktır. Grip İçin Nane ve Limon Çayıda Önemli Rol Oynamaktadır..
Kaynak: www.yenidenhaberler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar