AYAK VE BACAKLARDA OLUŞAN ŞİŞLİKLERİ BAKIN NASIL GEÇİREBİLİRSİNİZ.. MEĞER ÇOK KOLAYMIŞ - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

15 Ağustos 2019 Perşembe

AYAK VE BACAKLARDA OLUŞAN ŞİŞLİKLERİ BAKIN NASIL GEÇİREBİLİRSİNİZ.. MEĞER ÇOK KOLAYMIŞ

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
AYAK VE BACAKLARDA OLUŞAN ŞİŞLİKLERİ BAKIN NASIL GEÇİREBİLİRSİNİZ.. MEĞER ÇOK KOLAYMIŞ
Eğer ayağınızda her hangi bir endenden dolayı şiş meydana gelmiş ve ayak şişi nasıl iner diyorsanız öncelikli yapmanız gereken şey doktorunuzdan randevu almak olmalıdır. ayak şişine neden olan onlarca hastalık ve sebep vardır. Doktorunuz öncelikle şişin altında yapan asıl sebepleri tesbite der ve tedavi belirler.Doktorunuzun belirlediği tedavi metoduyla birlikte yine bir sağlık uzmanının onayıyla aşadğıda paylaştığımız bitkisel tedavi yönetmlerini ve tavsiyeleri uygulamayı düşünebilirsiniz;
Egzersizler: Doktorun belirlediği tedavi ile birlikte onun onayını alarak basit egzersizler yaparak ayağın hareket kabiliyetinine eskisine dönmesi için çalışmalar yapılabilir. Egzersiz sorunun aynı zamanda kalıcı olmasını engelleyebilir.
Masaj: Ayak şişlerine karşı ılık su ile masaj bütün sağlık uzmanları tarafından önerilmektedir, lakin enfeksiyondan dolayı şişlik oluşmussa hijyen maksimum düzeyde sağlanmış olması gerekir.

Maydonoz: Etkili bir idrar söktürücü olan maydonoz, aynı zamanda çok etkili vitamin ve mineral deposudur. Maydonoz tüketimi ile birlikte enfeksiyon kaynaklı şişlerin iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.
arahindiba: Rahatsız edici otlra olarak görülür genelde, özellikle beyaz tüyleri. Maydonoz gibi etkili bir idrar söktürücü olan karhandiba su toplamasını engelleyerek şişmenin azalmasını sağlayabilir. Karahandiba çayı şişin azalmasına yardımcı olabilir. Ginkgo Biloba: Ginko biloba çin tıbbı tarafından yaygın şekilde kullanılır. Ayak ve bacaklarda su toplamasından kaynaklanan şişkinliklere karşı etkili olduğu düşünülmektedir. Şişin altında dolaşım sorunu varsa Gingko Biloba dolaşım problemlerini ortadan kaldırarak şişin tedavisinde katkıda bulunur.
Kaynak : www.ajansgunleri.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar