Bir Dahi Olduğunuzu Gösteren İşaretler - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

12 Ağustos 2019 Pazartesi

Bir Dahi Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bir Dahi Olduğunuzu Gösteren İşaretler
Aslında Bir Dahi Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret... Dünyaya bir dahi olarak gözlerinizi açmak mümkün. Çok yoğun bir çalışmayla ve emek harcayarak da kendinizi dahi statüsüne getirebilmeniz de olası. Fakat bilim insanları bir süre önce dahi olarak nitelendirilen insanların birçoğunda ortak olarak görülen bir takım özellikler ve işaretler keşfetmeye başladılar. tabii ki karışmış saçlardan,kemik çerçeveli büyük gözlüklerden ya da yüksel bel pantolonlardan bahsetmiyoruz. Ortak özelliler daha çok davranışlar ve alışkanlıklar üzerine… sizin için sıradan bir insan mı yoksa bir dahi mi olduğunuz konusunda kendinizi keşfetmenizi sağlayacak 10 bilimsel maddeyi listeledik.
Hadi gelin birlikte gizli bir dahi olup olmadığınızı keşfedelim. 1-Geç Kalkmak Öğlene kadar uyumayı seviyorsanız , en hareketli ve enerjik zaman diliminiz geceyse kendinize bir artı verebilirsiniz.
2-Mizah Anlayışı İnsanların çekicilik algıları üzerinde yapılan bir araştırma soyut düşünce ve sözel zeka testlerinde yüksek puan alan kişilerin; aynı zamanda oldukça esprili karakterlere sahip olduklarını ortaya koydu

3- Saçma Olduğu Düşünülen Hobiler İşe yaramaz ve garip gibi görünen hobilere sahip olmak aslında dahiliğin bir başka parçası.
4-Tembellik Tembelliği kim sevmez ki? Dürüst olmak gerekirse söz konusu dahiler olunca onları tembellikle iç içe düşünmek pek de kolay olmuyor.
-Seslere Karşı Hassasiyet Dahilerin insanların yemek yerken çıkarttıkları seslerden rahatsız olduklarını söylersek bu kulağa pek de şaşırtıcı gelmez.
6-Seyahat Etme İsteği Evet bu da kesinlikle dahilik işareti!
-Mavi Gözler Sadece eylemleriniz ve düşünce tarzınız değil göz renginiz de yetenekleriniz ve zekanız hakkında bilgi verebilir.
8-Otomatik Karalama Karalama yapmak eğer stres altındaysak bu stresle baş etmek için başvurduğumuz ilk yöntemlerden biri.
9-Uyumadan Önce Düşünmek eğer yatağa yattığınızda uyuyamıyor ve birbiri peşine sürüklenen düşünceler içine dalıyorsanız
10-Dağınıklık Eğer günlük hayatınızda pek de dikkatli ya da özenli biri değilseniz, evde,işte,kıyafetleriniz, saçlarınız yada tırnak bakımınıza pek önem vermiyorsanız dahilik statüsüne bir adım daha yaklaştınız demektir.
11 - Tırnaktaki Beyaz Yarım Daire Sağlıklı insanların tırnak diplerinde bu yarım daire belirli bir şekilde görünür ama sağlık kaybedilmeye başlayınca bu daire ilginç bir şekilde kayboluyor. Mesela baş parmağınızdaki yarım dairenin kaybolması ruhsal rahatsızlıklara ve sıkıntılara işaret ediyor. İlginç gerçekten.
Kaynak : www.ajansgunleri.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar