Avucunuzdaki M Harfi Ne Demek - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

10 Kasım 2019 Pazar

Avucunuzdaki M Harfi Ne Demek

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Avucunuzdaki M Harfi Ne Demek
El falı, astroloji gibi eski bir bilimdir. Bir insan hakkında, avucunun içine bakarak çok şey söylenebileceğine inanılıyor. Bu eski ve mistik bilime göre, kendi avucunuzun sembollerinin sırlarını ve anlamını biliyorsanız, kader, yaşam becerileri ve fırsatları ve kişilik özellikleri de ortaya çıkarılabilir.
Dünyadaki her insanın, avuçlarının ortasındaki 4 büyük, derin ana hattı vardır ve bir insanın hayatını anlatmak için çok önemlidir. Bütün insanlar bunlara sahiptir, ancak pek çok insanın bu satırların dışında “M” harfi vardır. Çok nadir görülen bir durum.
“M” harfinin olup olmadığını öğrenmek için önce satırları açıklayalım Avucunun kenarından, işaret parmağı ve başparmak arasında, el bileğine kıvrılan bir Yaşam çizgisi vardır. Buna “Yaşam çizgisi” denir, çünkü bir insanın bit yolunun ömrünü tahmin edebilir.
Kalp çizgisi, orta işaret parmağından başlayan ve kıvrılan ve küçük parmağın hemen altında biten çizgidir. İnsan kalbinin duygular ile bağlantılı olduğuna inanıldığı için, bu çizgi hayattaki samimiyet ve ilişkileri açıklayabilir.

Baş çizgisi, bir insanın hayatındaki karar verme sürecini ve iradesini anlatan çizgidir. Avuç içi kenarından başlayarak, başparmak ile işaret parmağı arasında ve kıvrılmaların arasında bulunur veya doğrudan elin ortasına gider. Kader (veya Satürn) çizgisi çok nadirdir ve “M” harfini oluşturandır. farkedilemez veya açıkça gösterilmiş olabilir – her özel duruma bağlıdır. Orta parmağın altından uzanıyor ve avuç içi kısmına kadar kıvrılıyor. Bu çizgi, bir insanın hayatındaki kariyer ve profesyonel sonuçları öngörür.“M” harfini yalnızca bir veya iki elinizde olabilir. Sahip olduğu kişinin çok merkezli ve motive olduğunu, kariyer odaklı olduğunu, çok yetenekli ve disiplinli olduğunu gösterir. Bunlar gerçek bir liderin işaretleri. Geçmişte, bir çocuğun bir kral veya imparatorun bütün çocukları arasında “M” harfi varsa, o çocuğun varisi olacağına inanılıyordu. Onlar ayrıca çok algılayıcı ve güçlü bir sezgiye sahipler, bu da onları mükemmel iş planlamacıları ve yaşamın sosyal yönlerinde çok yetenekli hale getiriyor.Avuç içinde “M” işareti bulunan nadir olanlar arasında mısınız? Yoksa Henüz bulamadın mı? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz..
Kaynak : yemekev.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar