Bağırsaklarınızı Doğduğunuz Gün Kadar Temiz Yapacak Karışım - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

23 Kasım 2019 Cumartesi

Bağırsaklarınızı Doğduğunuz Gün Kadar Temiz Yapacak Karışım

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bağırsaklarınızı Doğduğunuz Gün Kadar Temiz Yapacak Karışım
Gün boyunca oldukça farklı gıdalar tüketiriz. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve ara öğün derken birbirinden farklı ve miktar olarak dengesiz tüketim bağırsaklarınızın toksik madde biriktirmesine neden olabilir. Genellikle, tükettiğimiz tüm gıdalar sağlıklı değildir. Bu yüzden kolon sağlığınızdan emin olmalısınız.
Günün sonunda, kolonlar ekmek, et, pirinç, makarna ve bağırsaklarınız için sindirimi kolay olmayan diğer gıda ürünleri ile dolar. Bağırsaklarınız yiyecekleri sindirmek için çok fazla çalışmak zorunda kaldığından, şişkinlik hissedebilirsiniz. Bu çok can sıkıcı bir durumdur, çünkü böyle zamanlarda midede sanki bir tuğla varmış gibi hisseder.Ancak, yatmadan önce ev yapımı bir içecek içerek bu rahatsızlığı kolayca önleyebilirsiniz. Bu tarif babaanne sırrı olarak bilinmektedir.

Gerekli olan malzemeler:1 yeşil elma,çilek bir avuç,240 ml su,240 ml hindistancevizi sütü,1 çay kaşığı keten tohumu,1 çay kaşığı pisilyum lifleri (aktarlarda bulunur),2 çay kaşığı chia tohumu,1 limon suyu
Hazırlanması:Elmayı soyun ve çekirdeklerini çıkarıp parçalara ayırın. Elmayı ve çileği bir mixere alın ve suyu, hindistancevizi sütünü, keten tohumu, pisilyum liflerini, chia tohumu ve limon suyunu ekleyin. Hepsini pürüzsüz bir karışım elde edene kadar karıştırın ve bir bardağa alın.En iyi sonucu almak için yatmadan önce içmelisiniz. İçeceği düzenli kullandığınız takdirde şişkinlik hissinin geçtiğini ve kolonların temizlendiğini fark edeceksiniz.Not: Bu tarif yurt dışında yaşayan bir takipçimizden gönderildi.
Kaynak : mevlanadansozler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar