Beyazları Limonla Kaynattım Gözlerime İnanamadım - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

5 Kasım 2019 Salı

Beyazları Limonla Kaynattım Gözlerime İnanamadım

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Beyazları Limonla Kaynattım Gözlerime İnanamadım
Beyaz giysilerin beyaz kalmasını sağlamak bazen imkansız gibi görünebilir. Beyaz kıyafetlerin birkaç yıkamadan sonra rengi yavaş yavaş atıyor ve grimsi bir hal almaya başlıyor. Daha sonra da hiçbir zaman gri eşyalara dönüşmeyen beyaz giysileriniz dolabınızda yer ediyor. Neyse ki, beyazgiysilerinizi orijinal parlak beyaz haline geri döndürmeniz artık çok kolay!
Beyazlığını kaybetmiş giysilerinizi, su ve limon ile bir tencere içinde kaynatın. Beyaz giysiler:Beyaz olması gereken ama rengini kaybetmiş kıyafetler sizi çok mutlu etmez. Çoraplar için de aynı durum geçerli, ki bu daha az önemlidir. Çünkü ayakkabınızın içine girdiklerinde kimse onları göremez.Giysileriniz ise bir kaç yıkamadan sonra beyazlıklarını kaybeder ve bir daha eski hallerine dönmezler. Giysilerinizin biraz kirli görünmesine neden olan bu durum istediğiniz bir şey değildir. Öyleyse, sadece birkaç kez giydikten sonra gömleği atmalı mısınız? Elbette, hayır!Sizin için araştırıpbulduğumuz bu yöntem sayesinde giysileriniz her zaman beyaz kalacak! Yapılması gerekenler:
Ocağın üzerine büyük bir tencerenin içine suyu koyun ve ısınıncaya kadar bekleyin. Limonları dilimler halinde kesin. Giysinizi tencereye koyun ve limon dilimlerini ekleyin. Suyu 5 dakika dahakısık ateşte kaynatın ve düzenli olarak karıştırın. Suyu tencereden dikkatlice boşaltın. Giysinizi tencereden çıkarmadan önce soğumasını bekleyin. Daha sonra, giysinizi çamaşır makinesinde normal programda yıkayın. Makineden çıktığında giysinizin daha beyaz göründüğünü fark edeceksiniz!
Kaynak : www.hashaberler.xyz
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar