Günde 2 Kaşık Tüketin, B12 Değeriniz Normale Dönsün - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

5 Kasım 2019 Salı

Günde 2 Kaşık Tüketin, B12 Değeriniz Normale Dönsün

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Günde 2 Kaşık Tüketin, B12 Değeriniz Normale Dönsün
Tamamen doğal ve leziz bu tarifi kullanmaya başladıktan sonra gün gün B12 değerleriniz artıyor ve en geç 1-2 ay sonunda B12 vitamin değerlerinizi ölçtürdüğünüzde B 12 eksikliğinden eser kalmayacak.
B12 iğnelerine, ilaçlara, kısacası o kimyasal sentetik takviyelere gerek kalmadan; Allah-u Teala’nın bizlere nasip ettiği nimetten faydalanalım. Yalnızca B12 eksikliği olanlar değil tüm ev halkıtüketebilir..
Tamamen doğal ve leziz bu tarifi kullanmaya başladıktan sonra gün gün B12 değerleriniz artıyor ve en geç 1-2 ay sonunda B12 vitamin değerlerinizi ölçtürdüğünüzde B 12 eksikliğinden eser
kalmayacak. B12 iğnelerine, ilaçlara, kısacası o kimyasal sentetik takviyelere gerek kalmadan; Allah-u Teala’nın bizlere nasip ettiği nimetten faydalanalım.
Yalnızca B12 eksikliği olanlar değil tüm ev halkı tüketebilir, tüketmelidir. Malzemeler; Bir orta boy kırmızı lahana, Bir çorba kaşığı kaya tuzu, Yarım çay bardağı elma sirkesi (Mecburi değil)
Yapılışı: 1 orta boy kırmızı lahanayı ince doğrayın, üzerine 1 yemek kaşığı tuz döktükten sonra bir kasede hafif mıncıklayın. Karışımı bir kavanoza doldurun karışım su salmaya başlayacak bekleyin. 2saat sonra kavanozun üstüne yarım çay bardağı ev yapımı elma sirkesi koyun. (Sirke sevmiyorsanız yerine su koyabilirsiniz) mecburi değil, ama sakın hazır sirke koymayın. Ağzını kapatıp buzdolabında 5 gün bekletin. 5. Günden itibaren her gün iki üç kaşık tüketin, salatalarınıza da ilave edebilirsiniz hem suyu hem kendisi şifadır. Not: Fermentasyonu engellememesi için kesinlikle hazır sirke ve limon tuzu kullanmayınız. Sevdiklerinizle paylaşın sizde şifaya sebep olun..
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar