Çay Poşetinin Bu Özelliğini Duyduktan Sonra Artık Çöpe Atmayacaksınız - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

23 Kasım 2019 Cumartesi

Çay Poşetinin Bu Özelliğini Duyduktan Sonra Artık Çöpe Atmayacaksınız

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Çay Poşetinin Bu Özelliğini Duyduktan Sonra Artık Çöpe Atmayacaksınız
Bazı çaylar, günün erken saatlerinde veya güne yatmadan önce güne erken başlayıp başlamamasına bakılmaksızın, akıllıca bir düşüncedir. Çay paketlerinden dolayı, ofisinizde bile takdir edersiniz, bu yüzden bu düzgün, sert içeceği kaçırmamanıza gerek yok. Olabildiği gibi, bir çay çuvalı kullanarak çay hazırlamanızdan sonra ne yaparsınız? Bize bir şans verin – kullanılmış çay poşetini boşa atın, öyle değil mi?
1. Sunburns tedavisi:Bir çay paketi peeling cildinin tahriş olmasını ve atılmasını durdurarak güneş yanığınızı tedavi etmeye yardımcı olabilir. Koyu çay, güneşten gelen ılık fazlalığın bertaraf edilmesine yardımcı olan hafifletici etkiler veren bir aşındırıcı içerir. Bu nedenle, kıyı şeridine ne zaman giderseniz, güneş koruyucunuzun yanında koyu renkli bir çay poşeti taşımayı unutmayın.2. Küçük Yanıkları Düzeltme:Koyu çaydaki tanenlerin yüksek ölçütleri nedeniyle, çok yüksek sıcaklıkların neden olduğu sertleşmeyi yatıştırır. Acı ve ağırlaşmayı hafifletmek dışında, koyu çay da aynı şekilde cildinizin soyulmasını önleyebilir. Küçük tüketenleri tedavi etmek için, tüketiciye bir bez olarak birkaç buzdolabında, rutubetli çay çuvalı koyun.

3. kepek yok etmek:Kepek saçı en rahatsız edici şeyler arasında bir göze çarpıyor ve şok edici bir şekilde, tamamen tahliye etmek çok zor olabilir. Yalnızca birkaç çay paketiyle kepek parçalarına küfürlü düşmanınızı değiştirin. Onlarla bir çay karıştırın ve saçları yıkamak için çayı kullanmadan önce paketlerin bir saat kadar kalmasına izin verin. Çay ile genel bir saç derisi sürtünmesi kepeklerinizi alır ve saçlarınızı pırıl pırıl yapar.4. Siğilleri çıkarmak:Siğillerinizi uzaklaştırmak için yeşil çay poşeti kullanın. Etkilenen bölgeye yerleştirin ve bir gazlı bez ile sabitleyin. 15 dakika kalması için bir şans verin ve bir başkası ile destekleyin. Bu çaydaki kanser önleyici madde içeriği siğil oluşumunu durduracak. Aynı şekilde cildinizdeki HPV sonuçlarını sınırlandırmak için her gün yeşil bir çay harcayabilirsiniz.
Kaynak : mevlanadansozler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar