Kistleri ve Tümörleri Temizleyen Tarif - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

3 Kasım 2019 Pazar

Kistleri ve Tümörleri Temizleyen Tarif

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kistleri ve Tümörleri Temizleyen Tarif
30 yaşından sonra vücut ağrıları görülmeye başlar. Bu ağrıları azaltmak ve kemiklerinizi güçlendirmek için verdiğimiz tarifi gün boyu aç tok fark etmeksizin tüketin.. Limon ve Ballı Maydonoz karışımını içtiğinizde sonuçlara İnanamayacaksınız
Kistleri tümörleri temizle
r. Yağları çok çabuk vücuttan atar. Eklemleri yeniden doğmuş gibi yapar.
İnsanlar onu genellikle garnitür olarak kullanır, ancak bir çok insanın var olduğunu bilmediği bir çok tıbbi özelliği vardır. Maydonoz popüler otlardan biridir. Genel sağlığınız için son derece yararlıdır.
Tüm sağlık özelliklerinizi maydonoz çayı tüketerek daha iyi hale getirebilirsiniz.
1-) Tümörü ve kisti önler
Maydanoz akciğerleri ve karındaki tümörlerin büyüme hızını azaltmada son derece etkili olan miristik adı verilen doğal bir bileşim içerir.
Bir araştırma maydanoz yaprağı yağının tümör büyümesini azaltabileceğini kanıtladı. Bu çok çok önemli bir gelişme. Tabi araştırmalar halen devam etmekte
2-) Sinir hasarını giderir

Sinir hasarına genellikle nörotoksisite neden olur. Nörotoksisite, ağır metaller veya böcek ilacı gibi zararlı bazı toksik maddelerin neden olduğu beyine veya periferik sinir sistemine hasar anlamına gelir.Bu toksinler sinir sisteminde bazı sinirleri bozabilecek veya hatta öldürecek şekilde büyük hasara neden olabilir. Sinirler çok önemlidir çünkü beynin ve sinir sisteminin diğer alanlarındaki bilgileri iletmek ve işlemek için şarttır.Bilim adamları, maydanoz suyunun sinir hasarlarına bağlı semptomları iyileştirmede çok etkili olduğunu ispatlamayı başardılar.
3-) İltihaplı eklem ağrılarını azaltır
İltihaplanma ve düzenli maydanoz tüketimi artrit, gut ve osteoartrite karşı yardımcı olabilir! Maydanoz, yüksek miktarda C vitamini içerir ve vücudunuzdaki CRP (c-reaksiyon protein) seviyelerini azaltmanıza yardımcı olabilir.Daha önce de belirttiğimiz gibi maydanozu tüketmenin en basit ve en etkili yolu çayını hazırlamaktır.
Malzemeler :
4 ila 5 dal maydanoz dalı
Üç bardak su
Yarım limon
1 tatlı kaşığı balYapılışı :
Suyu kaynatın. Ardından limon ve maydanoz bir bardak veya seçeceğiniz bir kapın içine koyun. Kaynattığınız suyu da kabın içine koyun. 5 dakika dinlenmeye bırakın. Sonunda limon ve maydanozu süzüp bal ekleyin. Şifa niyetine afiyetle tüketin. Ve bu yazıyı herkesle paylaşın.
Kaynak : https://www.haberbayi.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar