Sandığımızdan Daha Çok İşe Yarıyormuş - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

3 Kasım 2019 Pazar

Sandığımızdan Daha Çok İşe Yarıyormuş

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sandığımızdan Daha Çok İşe Yarıyormuş
Omuz ağrısı için kullanıyorduk ama meğer birçok şeye iyi geliyormuş
Bazen başlagıçta tek bir amacı ifade eden şeyler hayal gücü ve biraz yaratıcılıkla bambaşka bir şeye dönüşebiliyor. Yeni fikirler hayatınızı kolaylaştırabilir hatta tasarruf etmenizi sağlayabilir. Normal şeyleri tamamen farklı bir şekilde nasıl kullanacağınız konusunda birkaç büyük ipucu topladık
Plastik bardak
Tek kullanımlık bir plastik bardak ölçü kabı olarak kullanılabilir. Bunlar tasarım için yapılmış olabilirler ama, ölçü için de kullanabilirsiniz.
Ketçap maskesi
Saçlarınız boya yüzünden yeşil olduysa, aksilikleri düzeltmek için çok fazla para harcamak durumunda değilsiniz. Düşük maliyetli bir çözüm var:bir ketçap saç maskesi hazırlayın. Birkaç çorba kaşığı ketçap alın saçınıza uygulayın ve bir streç filmle sarın. 30 dakika bekletin. Saçlarınız istediğiniz tonda oluncaya dek her gün tekrarlayın.

Lego
Çocuklar için popüler inşaat tuğlaları evde çok yararlı olabilir.
Bağlama klipsleri
Klipsleri kablo düzeni için kullanabilirsiniz.
Bahçe Tırmığı
Bahçe tırmığından askı yapabilirsiniz.
Yağların kozmetik özelliklerine alıştık. Cildimiz ve saçlarımız için kullanıyoruz. Bununla birlikte zeytinyağını ayakkabılarınızda ya da deri olan başka ürünlerinizde kullanabilirsiniz. Ne kadar yağ sürerseniz deri o kadar koyu olacak ve parlak görünecektir.
Kaynak : https://www.haberbayi.net
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar