Bu Erken Uyarılar Hayat Kurtarıyor Çoğu İnsan Görmezden Geliyor

Bu Erken Uyarılar Hayat Kurtarıyor Çoğu İnsan Görmezden Geliyor
Her gün binlerce kişi doktor muayenehanelerinde muayenehanelerde oturuyor ve hayatlarının gidişatını sonsuza dek değiştiren üç kelime duyuyor: “Kanseriniz var.” Ulusal Kanser Enstitüsüne göre, Amerikalıların neredeyse yüzde 40’ına hayatlarının bir noktasında kanser teşhisi konacak. 2017’de 1.688.780 yeni kanser tanısı ve yaklaşık 600.920 ölüm vardı.
İnternette kanser semptomları ararsanız, baş ağrısından kızarıklığa kadar her şey kırmızı cilt sizi “Aman Tanrım. Kanserim var ”punta ve bu iyi değil. Bunların hepsinin bir tuz tuzu ile alınması gerekirken, bazen, görünüşte küçük kanser uyarı işaretlerinin dikkatinizi gerektirdiğini fark etmek de önemlidir.
Neyse ki, çevrimiçi bulabileceğiniz tüm saçmalıkları atmaya ve size gerçekten daha büyük bir soruna işaret edebilecek görünüşte önemsiz 10 işaret sunmaya geldik.
1. Derinin altındaki topaklar.

Memeler gibi sıkça etkilenen bölgelerde evde ayda bir kez kendi kendine muayene yapmanın önemini yeterince vurgulayamayız. Göğüslerde veya testislerde bir yumru hissederseniz, doktora gitme zamanı gelmiştir. Bu kitlelerin birçoğu iyi huylu olmasına rağmen, bundan daha güvenli olması daha iyi, çok üzgünüm.
2. Kaşıntılı, kırmızı deri.
Eğer sedef hastalığı veya egzama gibi herhangi bir cilt rahatsızlığınız yoksa ve aşırı iltihaplı cilt lekeleri fark ederseniz, doktora görünme zamanı olabilir. Vücudunuz, cilt iltihabına yol açabilecek bağışıklık sistemi düzeyinde kanserle savaşmaya çalışacaktır.
3. Dilde, ağzın arkasında ve yanakların içinde çarpma.
Ağzınızdaki tüm topaklar, özellikle beyazlarsa incelenmelidir.
4. İştahsızlık ya da yutma sıkıntısı.
Bu belirtiler yemek borusu, ağız veya herhangi bir gastrointestinal kanser türüne işaret edebilir. Ve eğer kanser ise, yemek yiyip besinleri alamamanız size yardımcı olmaz, öyleyse gidip en kısa sürede arayın.
Kaynak : https://www.yemekev.com

Yorumlar