Bu İçecek Hem Kilo Verdiriyor Hemde Tiroidinizi Düzenliyor - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

30 Aralık 2019 Pazartesi

Bu İçecek Hem Kilo Verdiriyor Hemde Tiroidinizi Düzenliyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bu İçecek Hem Kilo Verdiriyor Hemde Tiroidinizi Düzenliyor
Günümüzde, insanların tiroid problemlerinden muzdarip olması çok yaygındır. Bunlardan bir tanesi vücudumuzun ihtiyaç duyduğu hormon miktarına sahip olmadığı zaman ortaya çıkan hipotiroidi, bu yüzden tiroid yetersiz kalıyor. Bu hormonlar kolesterol, solunum, kalp, vücut ısısı ve beynin düzenlenmesi için çok önemlidir. Yetersiz bir tiroid, kalp rahatsızlıkları, obezite, eklem ağrısı, kısırlık, vb. Gibi çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
BURADA HİPOTİROİDİZMİN EN ORTAK SEMPOMATİK ÖZELLİKLERİ

Depresyon,Kabızlık,Kas krampları,Yorgunluk,Sinirlilik,Soğuk intoleransı,Kilo alımı,Hafıza kaybı,Saç dökülmesi,Kuru cilt,Düşük libido,Zayıflık,Bu nedenle, bu makalede, vücudunuza sağlık açısından çok fazla fayda sağlayacak bir meyve suyu sunmaya karar verdik: metabolizmanızı geliştirir, tiroid bezinizi düzenler, bağışıklığınızı arttırır, ancak sayısız önlemeye de yardımcı olabilir sağlık sorunları. Vücudunuza ihtiyaç duyduğu tüm gerekli besinleri, vitaminleri ve mineralleri sunar.Muhteşem tariflere bir göz atın ve hemen hazırlayın! MALZEMELER:¾ portakal suyu ¼ limon suyu bir çay kaşığı 1 bardak kızılcık suyu ¼ hindistan cevizi bir çay kaşığı tarçın 2 bardak su kuru zencefil 1 çay kaşığı
TALİMATLAR:1- Yapmanız gereken ilk şey, suyu kaynatmak. 2- Sonra kızılcık suyu, hindistan cevizi, tarçın ve zencefil ekleyin. 3- Her şeyi iyi birleştir. 20 dakika dinlendirin. 4- Limon ve portakalsularını birleştirebilirsiniz. 5- Leziz lezzetin ve bu meyvenin size sunacağı sağlığın tadını çıkarın!Not: İstenmeyen kilonuzu kaybetmenize ve dolaşımınızı iyileştirmenize yardımcı olacak harika bir meyve suyu olduğundan hemen hazırlamaktan çekinmeyin!
Kaynak : http://www.ajansgunleri.com/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar