Öksürükten Bir Gecede Kurtulmanın Mucize Yolu - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

30 Aralık 2019 Pazartesi

Öksürükten Bir Gecede Kurtulmanın Mucize Yolu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Öksürükten Bir Gecede Kurtulmanın Mucize Yolu
Öksürükten Bir Gecede Kurtulmanın Mucize Yolu Kış ayları beraberinde grip, baş ağrıları, kas ağrıları, boğaz ağrıları ve öksürüğü de getirdi. Öksürüğünüz bir türlü geçmek bilmiyorsa hastalığa yakalanmanız an meselesi.
Öksürükten kurtulmak için eczanede birçok ilaç satılıyor. Ancak öksürükten masrafsız ve doğal şekilde kurtulmak varken ilaçlar tercih edilmemeli. Öksürüğün mucize çözümü zencefil. Özellikle çocuklar çok işe yarıyor.
Malzemeler 1 yemek kaşığı taze zencefil 1 yemek kaşığı bal 1 yemek kaşığı zeytinyağı 1 yemek kaşığı un Bant Sargı bezi

Hazırlanışı 1- Bal ve unu karıştırın. 2- Zeytinyağı ve zencefili karıştırın. Karışım macun kıvamına gelmezse un ekleyin. 3- Karışımı göğsünüze yayın. Üstüne sargı bezi koyun ve kenarlarını bantla yapıştırın. Çocuklar için üç saat yetişkinler için gece boyunca bekletilmeli. Zencefil sizi terletecektir. Karışımı denemeden önce zencefile alerjiniz olmadığından emin olun. Araştırmacıların da kanıtladığı gibi zencefil yıllardır sağlık için kullanılıyor. Yöntemi oğlu için deneyen Rachel Lim ismindeki bir kadın, işe yaradığını söyledi. The Asian Parent’tan aktarılanlara göre kadın zeytinyağı yerine hindistancevizi yağı kullanmış ve o da işe yaramış. Bir dahaki sefere şiddetli şekilde öksürmeye başladığınızda yöntemi deneyin. Eğer işe yararsa yöntemi herkesle paylaşın.
Kaynak : http://www.ajansgunleri.com/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar