Yapımı 1 gün sürüyor evin içini görünce hayrete düşeceksiniz

Yapımı 1 gün sürüyor evin içini görünce hayrete düşeceksiniz
Montaja hazır halde getirilerek montajı yapılan prefabrik evleri bilmeyen yoktur. Bu evin diğerlerinden farkı aynı zamanda katlanabilir olması.İstediğiniz özelliklere ve büyüklüğe sahip depreme dayanıklı prefabrik katlanabilir bu evin yapımı bir gün sürüyor.Tasarımı İtalyan mimar Renato Vidal, yapımı ahşap uzmanı Alan Legno tarafından yapılan M. A. Di. evleri olası depremlere dayanıklılık yanında sürdürülebilir ve ekonomiktir.27 metrekare’den başlayarak istediğiniz büyüklükte yaptırabileceğiniz M. A. Di. evleri, depreme dayanıklı olduğu gibi yapımında da kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.Bütün modellerinde banyo, mutfak, merdiven gibi standart özellikler bulunmaktadır.
İstenildiği takdirde güneş enerjisi sistemi de kurulabilir. M.A.Di. evleri spor ve fuar alanları içinde etkinlik amaçlı kurulabilir.
M.A.Di. evleri %100 geri dönüştürülebilir özelliğine sahiptir.Binayı kullanmaktan vazgeçtiğinizde katlayarak depo veya benzeri ortamlarda saklayabilir, taşımak istediğinizde yine katlayarak taşıyabilirsiniz.
Kaynak : https://sifalitarifler.com

Yorumlar