Bu İçecek Akciğerleri Zararlı Mukuslardan Temizliyor - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

12 Ocak 2020 Pazar

Bu İçecek Akciğerleri Zararlı Mukuslardan Temizliyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bu İçecek Akciğerleri Zararlı Mukuslardan Temizliyor
Siz de akciğerlerinizi arındırmak istiyorsanız bu tarife kulak verin !Vücudumuzun son savunma duvarı, bizi virüslerden ve hastalıklardan koruyan bağışıklık sistemimizdir ve yiyecek yoluyla vücuda giren çok sayıda mikro organizmanın saldırılarını engeller.Bağışıklık sistemi, yabancı cisimlere karşı savaşmak için birlikte çalışan doku ve organlardan oluşur.
Akciğerler de önemlidir, çünkü birincil işlevi oksijen teneffüs etmek ve depolamak ve burun yoluyla karbondioksit vermektir. Ancak burun mukus ile tıkanırsa akciğerleri etkiler.Aşağıdaki içecek, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve akciğerlerden mukus çıkaracaktır.
Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılabilir ve hızlı ve önemli etkiler sağlar.Çocuklar genellikle suda, kirde ve pislikte oynarlar, bu yüzden hastalık eğilimli olurlar. Ancak bağışıklık sistemleri gelişmekte ve çeşitli hastalıklara direnmektedirler.Bununla birlikte, çocuklar en çok öksürük ve soğuk algınlığı ile muzdarip. Bu sorunlar devam ederse, akciğerlerde mukus birikimine işaret eder.Vücudumuz günlük olarak yaklaşık 1-2 litre mukus üretir. Çoğunluğu tükeniyor, ancak soğuk algınlığı durumunda nefes borularını tıkıyor ve alerji de dahil olmak üzere sağlık sorunlarına yol açıyor.Eğer devam ederse ve yeşilimsi renkte, hatta kan ile karışırsa, sağlık sorunu ciddi olabilir, bu nedenle bir doktora gitmelisiniz.Bağışıklık sistemi, hastalıkları ve yabancı cisimleri önler ve çeşitli sağlık risklerini, mikropları, parazitleri, virüsleri ve bakterileri azaltır. Bizi bakteri ve virüslerden koruyan hücreleri üreten ve depolayan lenf düğümleri içerir.
Ek olarak, kemik iliği, beyaz kan hücreleri oluşturan ve herhangi bir insan hücresine dönüşme yeteneğine sahip kök hücreleri depolayan başka bir bileşendir.Bağışıklık sistemi aynı zamanda beyaz kan hücrelerini içeren dalağı da içerir ve kan miktarını kontrol eder. Bağışıklık sistemi, hastalıklara neden olabilecek virüsleri yok eden antikorlar üretir.Bu nedenle, aşağıdaki tarifi, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve akciğerlerdeki aşırı mukusu ortadan kaldırdığı için büyük yardımcı olacaktır :
Malzemeler :100 gram bal 100 ml su 4 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu 1 tatlı kaşığı zencefil (öğütülmüş) 50 gram yulaf Yapımı :Başlangıçta, yulafları yıkayın ve durulayın ardından su ve öğütülmüş zencefille karıştırın. Karışımı birkaç dakika kaynatın. Soğuduktan sonra bal ve limon suyu ilave edin ve gece boyunca bırakın. İçeceği buzdolabında saklayın ve bir haftaya kadar kullanabilirsiniz.Kullanımı :Her sabah, boş bir karnında, bu içeceği 30-40 ml iç. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bunu 40 gün boyunca tekrarlayın.
Daha sonra 15 günlük ara verin ve tedaviyi 40 gün daha tekrarlayın. Ayrıca çocuklarda da kullanılabilir ve her türlü virüs ve bakteri önlemek için bağışıklıklarını güçlendirecektir.Akciğerlerden fazla mukus giderme işlemini hızlandırmak isterseniz, buharı kullanmanızı öneririz:Bir su kabını kaynatın ve yüzünüzü kapın üzerinde tutun ve birkaç dakika süreyle buharı teneffüs edin. Buharla temasınızı yoğunlaştırmak için başınızı bir havlu ile örtün.
Kaynak:http://bthaberi.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar