20 Dakikada Bu Maske Sayesinde 10 Yaş Genç Görünebilirsiniz - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

23 Kasım 2019 Cumartesi

20 Dakikada Bu Maske Sayesinde 10 Yaş Genç Görünebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
20 Dakikada Bu Maske Sayesinde 10 Yaş Genç Görünebilirsiniz
İster inanın ister inanmayın, bunlar gözlerimden önce ve sonra Gözlerimin altındaki Kırışıklıklarla hep mücadele etmişimdir 3. sınıf okul fotoğrafımda bile çok yorgun göründüğümü hatırlıyorum. Bu sorunun da var mı? Senin için bir çözümüm var!
39 yaşındayım ve hızlı bir şekilde 40’a yaklaşıyorum. Son zamanlarda gözlerimin altındaki kırışıklıklarla hiç olmadığı kadar kötü olduğundan şikayet ediyorum. Bu uyku eksikliği, ekranda çok fazla zaman, dehidratasyon veya sadece yaş neden olabilir. Bu kırışıklıklarla savaşmanın yollarını kabartma tozu ve limon suyu kullanma kombinasyonuna rastladım . Bu yüzden, “Ne yapıp edelim deneyelim!” Diye düşündüm. Neredeyse herkes bu malzemeyi mutfağında bulunduruyor, değil mi?
GÖZ MASKESİ NASIL YAPILIR:Kabartma tozu kutunuzu, taze bir limonu (veya limon suyunu), kaşığı ve kaseyi alın. Ölçmeye gerek yok, açık sarı bir macun elde edene karıştırın limon suyu ve


kabartma tozu biraz karıştırmaya devam etti:Ardından, tüm sorunlu bölgeyi kaplayana kadar yaklaşık 5 dakika boyunca gözlerinizin altına hafifçe masaj yapın (gözünüze dokunmamaya dikkat edin!). İşte makyajsız yüzümde gösteriyorum.
20 dakika bekletin. Daha sonra soğuk suyla sıçratarak iyice durulayın (sertleşecektir, bu nedenle narin göz altı cildinize dikkat edin).Daha sonra günlük göz kremimi uyguladım… şu anda yeni favorim Skin2Spirit Yaşlanma Karşıtı Kafein Göz Kremi ve bazı günlük makyajlardan sonra… işte bugün (filtre olmadan) nasıl göründüğümün bir özeti.Gözlerim daha az şişkin ve yorgun görünüyordu ve çok heyecanlandım! Bugün en iyi yüzümü öne çıkardığımı bildiğim için kendimi çok daha güvende hissettim. Göz kremi kullansanız bile, bu rutini haftada 1-2 kez veya daha fazla etkileyerek arttırmanızı öneririm.Lütfen bunun sizin için nasıl çalıştığını bana bildirin, Başkasına yardımcı olup olmadığını gerçekten merak ediyorum!
Kaynak : mevlanadansozler.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar