Beli 5 Santim İncelten Göbek Yağını Yakan Çay Tarifi - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

26 Aralık 2019 Perşembe

Beli 5 Santim İncelten Göbek Yağını Yakan Çay Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Beli 5 Santim İncelten Göbek Yağını Yakan Çay Tarifi
Aldığınız kilolar genellikle bel ve karın çevresinde birikiyorsa elma tipi bir vücuda sahipsiniz demektir. Bu çay tarifi imdadınıza yetişecektir.
Diyet programına ek olarak bu çayı mutlaka ekleyin, egzersizleri aksatmadan devam edin. Hızlı kilo vermek zor bile olsa bu çay sayesinde metabolizmanızın daha hızlı çalıştığını göreceksiniz.
Bel incelten çay tarifi için gerekli malzemeler ise defne yaprağı ve tarçın olacak. Bu malzemelerle hazırlayacağınız çay sayesinde bel bölgesindeki yağlardan kurtulacak ayrıca irinleri azaltacaktır. Tarçın ise metabolizmayı hızlandıracak bunun yanında kan şekerini dengeleyecektir. İdrar söktürücü özelliği olduğu için vücuttan zehirli maddelerin atılması için de oldukça faydalıdır.Defne yaprağı, bağırsak sorunlarını ortadan kaldırarak sindirim sistemini düzenleyecektir. Ayrıca iştah kesici özelliği de mevcuttur. Aynı zamanda sakinleştirici etkisi olduğu da biliniyor.
Bu çayı tüketmeden önce unutmamanız gereken şey ise sadece bu çayı tüketmek olmayacaktır. Bu nedenle beslenme programınızı gözden geçirmelisiniz.
Bel İncelten Çay İçin Gerekli Malzemeler
5 gram kadar toz tarçın
1 tatlı kaşığı kadar bal
500 ml (yarım litre) su
5-6 adet defne yaprağı
Nasıl Hazırlanır?Yarım litre suyu kaynatın. Kaynamaya başladığında içine defne yaprağı ile tarçını ilave edin. Malzemeleri kaynayan suda biraz beklettikten sonra ocağın altını kısın. 2-3 dakika sonra ocağı tamamen kapatın ve demlenmesi için bırakın. 5 dakika sonra çayı süzün ve bu çayı her sabah aç karnına tüketin. 15 gün sonunda beliniz incelecek bölgesel yağlar gözle görülür biçimde eriyecektir.
Kaynak : https://www.tutarlibilgi.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar