Tıkanmış arterleri kandaki yağları enfeksiyonu tedavi eden 3 madde! - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

26 Aralık 2019 Perşembe

Tıkanmış arterleri kandaki yağları enfeksiyonu tedavi eden 3 madde!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Tıkanmış arterleri kandaki yağları enfeksiyonu tedavi eden 3 madde!
Bazı hastalıkların sadece 3 bileşen yeterli olduğunu biliyor muydunuz, bugün tarif, sarımsak, limon ve su olan sadece üç güçlü bileşenden oluşuyor.
Almanya’da şiddetle tavsiye edilen bir içecek limon, sarımsak, zencefil ve sudan yapılan bir içecektir. Bu içeceğin pek çok sağlık yararı var ve hepsi doğal. Bu içeceğin vücut üzerinde büyük bir olumlu etkisi olacaktır.
Bu tamamen doğal bir içecek, damarların tıkanmasına neden olacaktır. İçecek yorgunluğu önler ve kandaki yağ seviyelerini düzenler. Soğuk algınlığı ve enfeksiyonlar bu mucize içkiyle önlenebilir.
İçeceğin içilmesinden sonra karaciğer temizlenir ve bağışıklık sistemi artar.
Vücuttaki serbest radikallerin kalp ve dolaşım sistemi ile ilişkili diğer hastalıkları oluşturması da engellenir.Bu içecek için gerekli malzemeler:
4 büyük sarımsak diş
Üzerinde kalan kabuklu 4 limon
bir küçük zencefil kökü
2 litre su
YAPILIŞI
Limonu yıkayın ve kesin, sonra karıştırın. Sarımsakları soyun, karıştırıcıya yerleştirin ve zencefil kökünü ekleyin. İyice karıştırın. Karışımı metal bir kaseye yerleştirin, sonra 2 litre su ekleyin.Karışım kaynayana kadar ısıtın, sonra ocaktan alın. Karışımı soğumaya bırakın, ardından karışımı cam şişelere süzün. Her gün yemeklerden önce aç karnına bir cam şişe için.
Bu karışım yemekten 2 saat önce içilmelidir. Her cam şişenin içmeden önce iyice sallanması gerekir. Sarımsak, limon tarafından ve ayrıca karışımın pişirilmesiyle nötrleştirilecektir.
Kaynak : https://fikirkadini.com
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar